Villa te koop

1095000€

3 slaapkamers 350 vierkante meters

Immoweb code : 21718460
Immoweb code : 21718460

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
350 vierkante meters bewoonbare ruimte
1750 vierkante meters grond
Virtueel bezoek

Omschrijving

Exclusieve, energiezuinige designvilla te Poppel

Op een absolute toplocatie in het groene Poppel, rustig gelegen in een residentiële omgeving en grenzend aan de natuur, bevindt zich deze uitzonderlijke architecturale villa waar luxe, privacy en comfort perfect samenkomen.

Dankzij de doordachte architectuur, hoogwaardige afwerking en grote glaspartijen geniet u hier van een unieke woonbeleving met een sterke verbinding tussen binnen- en buitenruimtes. De lichtrijke leefruimte met sfeervolle gashaard kijkt uit over de Japanse binnentuin en het verwarmde zwembad.

De moderne leefkeuken werd in 2023 vernieuwd en uitgerust met hoogwaardige toestellen van Liebherr, Siemens, Miele en Quooker. Verder beschikt de woning over een royale homecinema, volledig ingerichte fitnessruimte, technische ruimte en een inpandige garage voor 2 à 3 wagens.

De slaapvleugel omvat een luxueuze master suite met vernieuwde ensuite badkamer en Sunshower, twee ruime slaapkamers, een tweede badkamer (2025), wellnessruimte met sauna voor 6 personen en een praktische wasplaats.

Ook buiten geniet u van een uitzonderlijke omgeving. Het overdekte terras vormt een verlengstuk van de leefruimte en kijkt uit over de fraai aangelegde tuin en het verwarmde zwembad met vernieuwd solardek. De Japanse binnentuin, automatische irrigatie en sfeerverlichting zorgen voor een exclusieve uitstraling.

Op technisch vlak is deze villa voorzien van 28 zonnepanelen (11 kW), Alfen Pro-laadpaal, automatische screens, professioneel alarm- en camerabewakingssysteem en een gunst

Neem contact op