Villa te koop

690000€

4 slaapkamers 283 vierkante meters

Immoweb code : 21873353
Immoweb code : 21873353

Overzicht

4 slaapkamers
1 badkamer
283 vierkante meters bewoonbare ruimte
3112 vierkante meters grond

Omschrijving

Ruime villa op perceel van 31a met gunstig uitzicht

Deze ruime villa is gelegen op een royaal perceel van maar liefst 31a 12ca en vormt dankzij haar omvang, groene omgeving en prachtige buitenruimte een bijzonder aangename gezinswoning.

Bij het betreden van de woning komt u in een ruime inkomhal met aansluitend een apart gastentoilet. De lichtrijke woonkamer en eetplaats genieten dankzij de grote raampartijen van een prachtig zicht op de tuin en zorgen voor een aangename verbinding tussen de leefruimtes en de groene omgeving. De volledig geïnstalleerde keuken beschikt over een praktische bijkeuken. Verder bevindt zich op het gelijkvloers nog een bureau, ideaal als thuiswerkplek, polyvalente ruimte of slaapkamer.

Op de eerste verdieping bevinden zich vier ruime slaapkamers, een badkamer, een afzonderlijk toilet en een nachthall met ingemaakte dressing, wat zorgt voor extra opbergruimte. De zolderverdieping is toegankelijk via een valtrap en biedt bijkomende mogelijkheden als bergruimte.

Ook op praktisch vlak heeft deze woning heel wat te bieden. De kelderverdieping omvat vier kelderbergingen, waarvan één ingericht als lichtrijke hobbyruimte, evenals een dubbele garage. De woning beschikt bovendien over een volledige kruipkelder.

Aan de buitenzijde wordt u omringd door een prachtige, volwassen parktuin met onder meer verschillende eiken, die zorgen voor aangename natuurlijke schaduw. De tuin werd enkele jaren geleden volledig heraangelegd en biedt dankzij de groene inrichting de nodige privacy en rust. Hier geniet u volop van licht, lucht en ruimte. Daarnaast zijn er moestuinbakken aanwezig, ideaal voor wie graag zelf groenten of kruiden kweekt. Achteraan het perceel bevindt zich een weide, uitermate geschikt voor het houden van dieren. Deze is zowel via de tuin als via een losweg naast de woning toegankelijk.

Op energetisch vlak beschikt de woning over een gunstig EPC-label C (211 kWh). De verwarming gebeurt op mazout, gecombineerd met vloerverwarming en radiatoren. Verder is er een regenwaterput van 10.000 liter, aangesloten op de wasmachine, toiletten en buitenkraan.

Deze eigendom biedt dan ook een bijzonder mooie combinatie van ruimte, privacy, groen en wooncomfort en is uitermate geschikt voor wie op zoek is naar een ruime woning met een royale tuin en tal van mogelijkheden.

Voor meer informatie of een bezoek kunt u contact met ons opnemen via het contactformulier of via 053 84 89 80.

Neem contact op