Villa te koop

615000€

3 slaapkamers 298 vierkante meters

Immoweb code : 21745832
Immoweb code : 21745832

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
298 vierkante meters bewoonbare ruimte
1861 vierkante meters grond

Omschrijving

Laagbouwvilla met veel potentieel aan de rand van de heide

Deze interessante laagbouwvilla bevindt zich op een subliem perceel met een straatbreedte van ca. 50 meter, op een gegeerde locatie aan de rand van De Heide. Dankzij de uitstekende ligging en de doordachte indeling is deze eigendom een ideale opportuniteit.

De woning is doorheen de jaren goed onderhouden en biedt een solide basis met een ruime leefruimte, een afzonderlijk bureel op het gelijkvloers en een dubbele inpandige garage. De verzorgde tuin rondom de woning zorgt voor een aangenaam gevoel van rust en privacy, waardoor u in alle discretie van het buitenleven kunt genieten.

Hoewel de woning een eerder klassieke uitstraling heeft, werd ze recent op verschillende punten aangepakt. Onder de nok bevindt zich bovendien een volledige extra ruimte en twee slaapkamers met indrukwekkende volumes, de nachthal kan perfect dienen als hobbyruimte of bijkomende werkruimte.

Kortom, een eigendom met een uitzonderlijk breed perceel, veel privacy, een uitstekende onderhoudstoestand en bijzonder veel uitbreidings- en ontwikkelingspotentieel op een gegeerde locatie.

Neem contact op