House for sale
379000€
2 bedrooms
Overview
Description
Unfortunately we did not receive an English translation for this text.
Nl :
In een rustige en aangename woonwijk in Puurs Sint Amands bevindt zich deze verzorgde halfopen bebouwing, ideaal voor wie comfortabel en rustig wil wonen met alle voorzieningen binnen handbereik.
De woning is van 1968 en is doorheen de jaren goed onderhouden en deels vernieuwd, waardoor ze vandaag volledig instapklaar is en zonder renovatieverplichting (EPC : D). Met een bewoonbare oppervlakte van ca. 157 m² en een ruim perceel van 568 m² geniet u hier van ruimte, licht en privacy.
Binnenin beschikt de woning over twee volwaardige slaapkamers en twee badkamers, waaronder één met een groot bubbelbad en een tweede met een vernieuwde douche. De keuken werd vernieuwd en verkeert in uitstekende staat.
Extra troeven zijn de geïntegreerde garage, een aansluitende carport en drie extra autostaanplaatsen op de oprit, wat parkeren bijzonder comfortabel maakt.
De achterzijde van de woning is zuid(oost)gericht en geeft uit op een mooi verzorgde tuin met een tuinhuis. Aansluitend aan de woning bevindt zich een extra glazen, overdekt terras (2025), ideaal om in alle seizoenen van de tuin te genieten.
Kortom: een solide, instapklare woning met veel comfort, een mooie tuin en een uitstekende ligging — perfect voor wie zonder zorgen wil wonen.
| Immovable heritage | Not specified |
|---|---|
| Asbestos certificate is available | Not specified |
| Bedrooms | 2 |
|---|---|
| Dressing room | No |
| Office | No |
| Professional space | No |
| Armored door | No |
| Primary energy consumption | Not specified |
|---|---|
| EPC/EPC label | D |
| Renovation works mandatory | No |
| Unique code EPB certificate | Not specified |
| CO₂ emission | Not specified |
| Yearly theoretical total energy consumption | Not specified |
| Valid electricity inspection certificate | Not specified |
| Summons: No judicial remedy or administrative measure imposed | Not specified |
|
Flemish register of measures consulted
|
Not specified |
| Valid flood certificate | Not specified |
| Heat pump | No |
| Photovoltaic solar panels | No |
| Thermic solar panels | No |
| Common water heater | No |
| Double glazing | No |
| Building permit | Not specified |
|---|---|
| Cadastral Plan | Not specified |
| Right of first refusal for the tenant | Not specified |
| Allotment permit | Not specified |
| Preemption right | Not specified |
| Most recent urban development zoning | Not specified |
|
P-score
|
Not specified |
|
G-score
|
Not specified |
Asked price excluding notary fees (excluding eventual registration fees)
| Price | 379000 € |
|---|---|
| Tenement building | No |
|
|
|