House for sale

245000€

3 bedrooms 172 square meters

Immoweb code : 21543875
Immoweb code : 21543875

Overview

3 bedrooms
1 bathroom
172 square meters livable space
180 square meters of land

Description

Te moderniseren EGW met 3 SLK, tuin en garage

Zeer centraal en tevens rustig gelegen woning nabij het recreatiedomein De Schorre, de Rupeldijk en het centrum van Terhagen, met enkele winkels, een school en het openbaar vervoer in de onmiddellijke omgeving.  Het eigendom is makkelijk bereikbaar op slechts 5 min. rijden van de oprit A12 en de E19 Antwerpen-Brussel. 
Dit huis werd steeds goed onderhouden, mits enige moderniseringen wordt het helemaal instapklaar!  De woning heeft een goed EPC score: Label C.  De indeling is als volgende:
GLVL: een inkomhall, een woonkamer, een keuken, een eetplaats, een berging/CV-ruimte, een douchekamer en een apart toilet
1eV: een hall en 3 slaapkamers
2eV: een geïsoleerde zolder
Verder beschikt dit huis over een gezellige binnentuin met een berging en is er parkeergelegenheid in de garage die een uitweg heeft.
Voor meer informatie of een bezichtiging ter plaatse, mag u ons contacteren via 03 459 99 99 of [email protected].

Get in touch