Maison à vendre

558200€

3 chambres

Immoweb code : 20736282
Immoweb code : 20736282

Aperçu

3 chambres
1 salle de bains
470 mètres carrés de terrain

Description

Maison

Désolé il n'y a pas de traduction française. Halfopen nieuwbouwwoning – Nieuwenrode (tussen Meise en Kapelle-op-den-Bos)

In een nieuwe, kleinschalige verkaveling in Nieuwenrode is er nog één halfopen nieuwbouwwoning beschikbaar. De woning is gelegen in een groene en rustige omgeving, op wandelafstand van het dorpscentrum, en geniet een vlotte verbinding met de A12. De bushalte ligt op slechts 100 meter van je voordeur.

De woning wordt gebouwd met bouwverplichting en is volledig personaliseerbaar. Jij kiest – met professioneel advies – de indeling, stijl, materialen en afwerking. Of je nu houdt van een moderne look of eerder klassiek verkiest, wij bouwen jouw droomwoning van ontwerp tot oplevering.

Geniet van de nabijheid van natuur en recreatie: het Driesbos en Velaertbos, het openbaar zwembad en sporthal, en het cultureel centrum 'de Oude Pastorie' liggen allemaal vlakbij.

Meer info? Contacteer ons via [email protected]

Contacter