Duplex te koop

1095000€

3 slaapkamers 96 vierkante meters

Immoweb code : 21493234
Immoweb code : 21493234

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
96 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 5

Omschrijving

EXCLUSIEF, ZONGERICHT EN INSTAPKLAAR DUPLEXAPPARTEMENT NABIJ

EXCLUSIEF, ZONGERICHT EN INSTAPKLAAR DUPLEXAPPARTEMENT NABIJ DE ZEEDIJK EN DE LIPPENSLAAN TE KNOKKE.

Op een centrale ligging, op wandelafstand van zowel de zeedijk als de bruisende Lippenslaan, bevindt zich dit uitzonderlijk stijlvol afgewerkte en volledig gemeubileerde duplexappartement waar luxe, comfort en elegantie naadloos samenkomen.

Indeling :
Op het gelijkvloers wordt U verwelkomd in een inkomhal met vestiaire en gastentoilet. De lichtrijke eetruimte sluit harmonieus aan op een bureau en een bijzonder gezellige leefruimte, die via grote raampartijen uitgeeft op een prachtig zongericht terras – een ideale plek om in alle rust te genieten. Achteraan bevindt zich de volledig uitgeruste keuken met verfijnde afwerking en een charmante ontbijthoek, eveneens met toegang tot het achterliggende terras – perfect voor een ontspannen start van de dag. Verder is er een praktische berging met wasmachine/droogkast.

De bovenverdieping omvat een nachthal met afzonderlijk toilet, twee volwaardige slaapkamers op maat ingericht met ingemaakte kasten, waarvan één beschikt over een elegante ensuite douchekamer. Daarnaast is er een derde slaapkamer met stapelbed en een tweede stijlvolle douchekamer.

Extra troeven :

Volledig en smaakvol gemeubileerd
Hoogstaande afwerkingsgraad met oog voor detail
Twee zonovergoten terrassen
Kelderberging en gemeenschappelijke fietsenberging aanwezig

Een unieke opportuniteit voor wie op zoek is naar een luxueus en zorgeloos verblijf aan zee, ideaal als

Neem contact op