Appartement te koop

495000€

2 slaapkamers 115 vierkante meters

Immoweb code : 21783745
Immoweb code : 21783745

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
115 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 9

Omschrijving

Exclusief energiezuinig app met ruim terras en fenomenaal ui

Wonen boven Antwerpen: een uitzicht dat nooit verveelt.
Welkom op de 9de verdieping aan de Tunnelplaats, waar Antwerpen letterlijk aan uw voeten ligt. Vanuit de leefruimte en vanop het ruime terras geniet u van een fenomenaal panorama met zicht op de Kathedraal, het MAS, de Boerentoren en de Antwerpse skyline. Een uitzicht dat blijft imponeren.

Dit appartement van ca. 115 m² beschikt over 2 slaapkamers, een westgericht terras van ca. 11 m², EPC A en een recent bouwjaar van 2019.



Toplocatie


Op wandelafstand van het historische centrum en het Eilandje, met winkels, horeca, musea en de Schelde vlakbij.



Indeling


Ruime inkomhal, lichtrijke leefruimte op parket met grote raampartijen, open keuken met composieten werkblad en praktische berging. Het westgerichte terras biedt middag- en avondzon met een ongeëvenaard uitzicht.

Verder zijn er 2 slaapkamers, een badkamer met inloopdouche en dubbele lavabo en een aparte technische ruimte met aansluitingen voor wasmachine en droogkast.

Autostaanplaats op -3 verplicht mee aan te kopen voor € 35.000.



Troeven
Ca. 115 m²
2 slaapkamers
EPC A
Terras ca. 11 m²
Panoramisch uitzicht
Bouwjaar 2019
Westgericht
Toplocatie
Fietsenstalling
2% registratierechten mogelijk



Een appartement dat u moet zien om het uitzicht écht te ervaren. KIJK VOOR MEER INFO & FOTO'S op: www.coprimmo.be

Neem contact op