Appartement te koop

550000€

2 slaapkamers 89 vierkante meters

Immoweb code : 21795789
Immoweb code : 21795789

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
89 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Uniek appartement met 2 slpk in hartje Gent

Dit ruim appartement geniet een fenomenaal zicht op de Gentse binnenwateren (Leie) en is gesitueerd in het hart van de stad, op een toplocatie naast het oud justitiepaleis en de nieuwbouwsite 'Leiekouter'.

Dit appartement beschikt over 2 slaapkamers en is als volgt ingedeeld: Inkomhal, ruime leefruimte (met super zicht & licht door de aanwezigheid van de grote raampartijen), terras, keuken, 2 slaapkamers gelegen aan de achterzijde, waarvan 1 met ingebouwde kasten en een afzonderlijk toilet in de hall. De badkamer beschikt over een bad, wastafel en toilet. Een staanplaats kan mee aangekocht in het gebouw (+€ 45.000). Door de centrale topligging, zicht en mooie volumes is deze eigendom een unicum op de vastgoedmarkt!
Bijkomende troeven zijn:
- Recente terras en gevelrenovatie;
- Instapklaar;
- Geen renovatieplicht (EPC-label C);
- Asbestveilig
- Onmiddellijk beschikbaar (bij akte).

Een bezoek is mogelijk tijdens de kijkdag op zaterdag 29 augustus en donderdag 3 september, mits een afspraak via 09/225.00.78.
De voornoemde prijs is een richtprijs, ieder bod vanaf deze prijs wordt voorgelegd aan de verkopers.
Ref : 64644

  • Neem contact op