Appartement te koop

299000€

2 slaapkamers 87 vierkante meters

Immoweb code : 21837098
Immoweb code : 21837098

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
87 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 4

Omschrijving

Appartement

Ontdek dit lichte appartement met 2 slaapkamers, ideaal gelegen in Jette, aan de Charles Woeste-laan 317. Dit appartement ligt vlak bij het openbaar vervoer, scholen en winkels en biedt een comfortabele en praktische leefomgeving.

Met een oppervlakte van 87 m² volgens het EPC valt het op door zijn ruime indeling en veel lichtinval. Het appartement bestaat uit een ruime, lichte woonkamer, een ingerichte en gerenoveerde keuken met toegang tot een klein terras, twee slaapkamers met parketvloer van ongeveer 16 m² en 11 m², en een moderne doucheruimte met ruimte voor een wasmachine en droger. Een apart toilet en een eigen kelder maken dit pand compleet.

Het pand heeft een EPC-classificatie D+ met een energieverbruik van 166 kWh/m²/jaar. De servicekosten bedragen ± 225 €/maand en omvatten de gemeenschappelijke ruimtes en de voorschot voor verwarming.

Dit comfortabele, functionele en ideaal gelegen appartement is een mooie kans voor een starterswoning, een koppel of een klein gezin.

Een mooie kans die u niet mag missen!

Info & bezichtigingen: [email protected] – +32 470 19 28 68

Neem contact op