Appartement te koop

1495000€

2 slaapkamers 93 vierkante meters

Immoweb code : 21887765
Immoweb code : 21887765

Overzicht

2 slaapkamers
2 badkamers
93 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 november 2026
Verdieping : 2

Omschrijving

Prachtig appartement met westgericht terras in het Zoute

Prachtig appartement op een uitstekende locatie met een aangenaam westgericht terras, op slechts enkele stappen van de Zeedijk-Het Zoute en de Kustlaan. Dit perfect gelegen appartement bevindt zich in de residentie ‘Long Beach’, op slechts 150 meter van het strand.

De indeling omvat een inkomhal met vestiaire en apart toilet, een ruime en lichtrijke woonkamer met eetplaats en toegang tot het westgerichte terras, en een volledig uitgeruste open keuken. Het appartement beschikt over een eerste ruime slaapkamer met ingemaakte kasten en een eigen badkamer met ligbad en douche. De tweede volwaardige slaapkamer biedt voldoende ruimte voor een dubbel bed en beschikt over een eigen douchekamer.

Mogelijkheid tot aankoop van een zeer brede garagebox, gelegen in dezelfde residentie op verdieping -2. De ondergrondse garage is toegankelijk via een elektrische garagepoort. Dankzij de royale breedte van de garagebox is er naast plaats voor de wagen ook voldoende ruimte voor het stallen van fietsen.

Een unieke kans om te genieten van comfortabel wonen op een toplocatie in het Zoute, vlak bij het strand en de winkels.

Uw toekomstig appartement? Om een bezoek in te plannen kunt u ons altijd contacteren op [email protected] of 050/60 33 33.

Neem contact op