Appartement te koop

995000€

3 slaapkamers 122 vierkante meters

Immoweb code : 21945660
Immoweb code : 21945660

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
122 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 5

Omschrijving

Ruim en lichtrijk duplexappartement

Op een gegeerde locatie in de Dumortierlaan bevindt zich dit prachtige duplexappartement, dat uitblinkt in ruimte, natuurlijke lichtinval en optimaal wooncomfort. De doordachte indeling, de aangename leefruimtes en de twee ruime, zonovergoten terrassen met praktische bergingen creëren een bijzonder aangename woonbeleving.

De leefverdieping omvat een lichtrijke leefruimte en een volledig uitgeruste, kwalitatieve Miele-keuken. Verder bevinden zich hier een gastentoilet en een praktische berging met aansluiting voor de wasmachine en ruimte voor een diepvries.

Op de bovenverdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, waaronder een masterbedroom met ingemaakte dressing. De badkamer is uitgerust met een ligbad, een douche, een dubbele lavabo en een toilet. Eén van de overige slaapkamers beschikt bovendien over een eigen douche en wastafel, wat extra comfort en privacy biedt.

Het appartement is volledig voorzien van airconditioning en kan desgewenst bemeubeld worden aangekocht. Een private kelderberging vervolledigt het geheel.

Een bijzonder mooie opportuniteit voor wie op zoek is naar een ruim en comfortabel appartement op een toplocatie in Knokke, ideaal als vaste woonst of als tweede verblijf aan zee.

  • Neem contact op