Overzicht
Omschrijving
Prachtige recente penthouse te koop Astene
Deze recente energiezuinige (E-peil 70) nieuwbouw penthouse is zeer centraal gelegen in hartje Astene, vlakbij bakker, slager, openbaar vervoer en het Kerkplein.
We betreden dit prachtig appartement via de ruime inkomhal met gastentoilet, die ons toegang biedt tot de ruime lichtrijke en gezellige living/woonkamer, dewelke naadloos aansluit op het zuidgerichte terras.
Aansluitend vinden we de geïnstalleerde keuken, voorzien van een composieten werkblad en kwalitatieve toestellen van het merk Siemens.Verder vinden we op deze verdieping een ruime berging, een moderne badkamer met douche, ligbad, lavabomeubel en een comfortabele slaapkamer.
De ruime tweede slaapkamer met ingemaakte kasten is op de bovenste verdieping, dewelke ook nogover een badkamer met douche, toilet en lavabo beschikt.
Een gemeenschappelijke fiets- en vuilnisberging én mogelijkheid tot aankoop van bovengrondse garagebox aan €30.000, maken van dit appartement een echte opportuniteit!
Neem vandaag nog contact met ons op via 09 380 09 74 of [email protected] om een bezichtiging te plannen en de charme en ruimte van deze prachtige penthouse zelf te ervaren.
Beschikbaar | Te bepalen |
Bouwjaar | 2014 |
Verdieping | 2 |
Aantal verdiepingen | 3 |
Staat van het gebouw | Goed |
Aantal gevels | 3 |
Overdekte parkeerplaatsen | 1 |
Asbestcertificaat is beschikbaar | Niet gespecificeerd |
Bewoonbare oppervlakte | 113 vierkante meters |
Eetkamer | Ja |
Type keuken | Geïnstalleerd |
Oppervlakte keuken | 9 vierkante meters |
Slaapkamers | 2 |
Oppervlakte slaapkamer 1 | 13 vierkante meters |
Badkamers | 2 |
WC | 2 |
Primair energieverbruik | 111 kilowattuur per vierkante meters |
Energieklasse | B |
Referentie van het EPC-rapport | 44011-G-2009_553/EP05388/A001/D01/SD016 |
CO₂ Uitstoot | Niet gespecificeerd |
Jaarlijks theoretisch totaal energieverbruik | Niet gespecificeerd |
As-builtattest | Nee |
E-niveau (algemene energieprestaties) | 70 |
Type verwarming | Gas |
Dubbel glas | Ja |
Stedenbouwkundige vergunning ontvangen | Ja |
Overstroming zonetype | Geen overstromingsgebied |
P-score
A |
G-score
A |
Vraagprijs exclusief notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
Prijs | 349000 € |
Kadastraal inkomen | 887 € |
Vastgoedbelegging | Nee |
Excellent Vastgoed (IPI 508813)
Adres |
Kortrijkstraat 59C
9800 - Deinze |
Website |
Externe verwijzing | 4133 - VK24009 |