Overview
Description
Duplex
Sorry, there is no English translation. Deze recente energiezuinige (E-peil 70) nieuwbouw penthouse is zeer centraal gelegen in hartje Astene, vlakbij bakker, slager, openbaar vervoer en het Kerkplein.
We betreden dit prachtig appartement via de ruime inkomhal met gastentoilet, die ons toegang biedt tot de ruime lichtrijke en gezellige living/woonkamer, dewelke naadloos aansluit op het zuidgerichte terras.
Aansluitend vinden we de geïnstalleerde keuken, voorzien van een composieten werkblad en kwalitatieve toestellen van het merk Siemens.Verder vinden we op deze verdieping een ruime berging, een moderne badkamer met douche, ligbad, lavabomeubel en een comfortabele slaapkamer.
De ruime tweede slaapkamer met ingemaakte kasten is opde bovenste verdieping, dewelke ook nog over een badkamer met douche, toilet en lavabo beschikt.
Een gemeenschappelijke fiets- en vuilnisberging én mogelijkheid tot aankoop van bovengrondse garagebox aan €30.000, maken van dit appartement een echte opportuniteit!
Neem vandaag nog contact met ons op via 09 380 09 74 of [email protected] om een bezichtiging te plannen en de charme en ruimte van deze prachtige penthouse zelf te ervaren.
Available as of | To be defined |
Construction year | 2014 |
Floor | 2 |
Number of floors | 3 |
Building condition | Good |
Number of frontages | 3 |
Covered parking spaces | 1 |
Asbestos certificate is available | Not specified |
Living area | 113 square meters |
Dining room | Yes |
Kitchen type | Installed |
Kitchen surface | 9 square meters |
Bedrooms | 2 |
Bedroom 1 surface | 13 square meters |
Bathrooms | 2 |
Toilets | 2 |
Primary energy consumption | 111 kilowatt hour per square meters |
Energy class | B |
Reference number of the EPC report | 44011-G-2009_553/EP05388/A001/D01/SD016 |
CO₂ emission | Not specified |
Yearly theoretical total energy consumption | Not specified |
As built plan | No |
E-level (overall energy performance) | 70 |
Heating type | Gas |
Double glazing | Yes |
Planning permission obtained | Yes |
Flood zone type | Non flood zone |
P-score
A |
G-score
A |
Asked price excluding notary fees (excluding eventual registration fees)
Price | 349000 € |
Cadastral income | 887 € |
Tenement building | No |
Excellent Vastgoed (IPI 508813)
Address |
Kortrijkstraat 59C
9800 - Deinze |
Website |
External reference | 4133 - VK24009 |