Gebouw voor gemengd gebruik te koop

229000€

2 slaapkamers 103 vierkante meters

Immoweb code : 21842137
Immoweb code : 21842137

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
103 vierkante meters bewoonbare ruimte
63 vierkante meters grond

Omschrijving

Gebouw met gemengd gebruik, met winkels en duplexappartement

Op de begane grond bevindt zich een lichte commerciële ruimte (circa 30 m²) met een uitstekende zichtbaarheid dankzij een etalage. De ruimte heeft een aparte zij-ingang, een goed georganiseerde verkoopruimte en een keuken.

Momenteel verhuurd: € 460/maand

Op de eerste verdieping, bereikbaar via een eigen trap, bevindt zich een duplexappartement (circa 103 m²). Deze verdieping bestaat uit een woon- en eetkamer, een volledig uitgeruste keuken (oven, gaskookplaat, afzuigkap, roestvrijstalen spoelbak en opbergruimte) en een badkamer met ligbad en wastafelmeubel. Een apart toilet en een berging grenzend aan de keuken maken deze verdieping compleet. Er zijn tevens twee ruime slaapkamers.

Op de tweede verdieping bieden twee zolders extra ruimte, ideaal voor opslag of die naar eigen wens kan worden ingericht.

Momenteel verhuurd: € 700/maand

Technische specificaties:
Dubbelglas PVC-ramen (nieuw), centrale verwarming op gas (individuele ketel), aparte meters.

Kadastraal inkomen: € 1.525
Bruto rendement: 5,26%

Deze advertentie is uitsluitend ter informatie en vormt geen aanbod.

De eigenaren behouden zich het recht voor om elk bod op hun woning te accepteren of af te wijzen.

Neem contact op