Te renoveren woning met 4 slpk, garage en tuin in Berlare
Bent u op zoek naar een ruime woning met tal van mogelijkheden die u volledig naar eigen smaak kunt renoveren? Deze woning is gelegen in een rustige omgeving, op korte afstand van het centrum van Berlare, en biedt dankzij haar royale ruimtes en praktische indeling heel wat potentieel!
Via de inkomhal bereikt u de keuken, waar voldoende plaats is voor een eettafel. Aansluitend bevindt zich een afzonderlijke eetkamer en een bijzonder ruime woonkamer die dankzij de grote raampartijen geniet van een aangename natuurlijke lichtinval. Verder beschikt het gelijkvloers over een eerste slaapkamer en een kelder die zorgt voor extra opbergruimte.
Op de eerste verdieping bevinden zich nog drie volwaardige slaapkamers en een grote badkamer. Dankzij de vier slaapkamers biedt deze woning heel wat mogelijkheden voor grotere gezinnen of wie nood heeft aan extra ruimte.
Een bijkomende troef is de ruime bijbouw, die perfect kan dienen als werkplaats, hobbyruimte of extra opslagruimte. Daarnaast beschikt de woning over een garage waar u uw wagen kunt parkeren.
Ook buiten heeft deze woning heel wat te bieden! De ruime tuin vormt de ideale plek om in alle rust te genieten van het buitenleven.
Deze woning is opgenomen in de vastgestelde inventaris van het bouwkundig erfgoed. Renovatie is mogelijk, mits behoud van de buitengevels, het oorspronkelijke bouwvolume en authentieke elementen. Schrijnwerk kan vervangen worden door houten exemplaren naar historisch model. De woning is vrijgesteld van de renovatieverplichting en komt onder voorwaarden in aanmerking voor een erfgoedlening.
Kortom, een woning met bijzonder veel ruimte en potentieel, op een rustige maar toch centrale locatie in Berlare!
Stedenbouwkundige inlichtingen werden aangevraagd op 7/10/2026.
Interesse?
Ontdek zelf de mogelijkheden van deze woning en plan uw bezoek via 0498 77 39 19 of [email protected]
De gerenoveerde foto's zijn ontworpen met AI en dienen ter illustratie.
| Bouwjaar | 1948 |
|---|---|
| Staat van het gebouw | Te renoveren |
| Beschermd erfgoed | Niet gespecificeerd |
| Aantal gevels | 3 |
| Overdekte parkeerplaatsen | 1 |
| Buitenparkeerplaatsen | 2 |
| Omgeving type | Geïsoleerd |
| Asbestcertificaat is beschikbaar | Ja |
| Slaapkamers | 4 |
|---|---|
| Badkamers | 1 |
| Douchekamers | 1 |
| WC | 2 |
| Kelder | Ja |
| Oppervlakte van het perceel | 553 vierkante meters |
|---|---|
| Breedte van de grond op de straat | meters |
| Gas, water & elektriciteit | Nee |
| Terras | Ja |
| Primair energieverbruik | 894 kilowattuur per vierkante meters |
|---|---|
| EPB/EPC-label | F |
| Verplicht renovatiewerken uit te voeren | Ja |
| Unieke code EPC/EPB | 20261025-0003984133-RES-1 |
| CO₂ Uitstoot | Niet gespecificeerd |
| Jaarlijks theoretisch totaal energieverbruik | Niet gespecificeerd |
| Geldig keuringsattest elektriciteit | Niet gespecificeerd |
| Conformiteitscertificaat voor brandstoftanks | Ja, conform |
| Dagvaarding: geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd | Niet gespecificeerd |
|
Vlaamse maatregelenregister geraadpleegd
|
Nee |
| Geldig overstromingscertificaat | Niet gespecificeerd |
| Type verwarming | Gas |
| Bouwvergunning | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kadastraal Plan | Niet gespecificeerd |
| Voorkeurrecht voor de huurder | Niet gespecificeerd |
| Verkavelingsvergunning | Niet gespecificeerd |
| Voorkooprecht | Nee |
| Dagvaarding voor inbreuk op de stedenbouwkundige voorschriften | Nee |
| Meest recente stedenbouwkundige bestemming | Niet gespecificeerd |
| Overstroming zonetype | Geen overstromingsgebied |
|
P-score
|
C |
|
G-score
|
C |
Vraagprijs exclusief notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
| Prijs | 285000 € |
|---|---|
| Kadastraal inkomen | 706 € |
| Vastgoedbelegging | Nee |
|
|
|
| Adres |
Donklaan 122A
9290 - Berlare |
|---|---|
| Website |
|
| Externe verwijzing | 7896698 |
Neem contact op