Huis te koop

449000€

3 slaapkamers 144 vierkante meters

Immoweb code : 21677719
Immoweb code : 21677719

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
144 vierkante meters bewoonbare ruimte
1445 vierkante meters grond
Virtueel bezoek

Omschrijving

Gelijkvloerse te renoveren woning op rustige locatie

Deze te renoveren woning is rustig en groen gelegen op de hoek van een doodlopende straat in Bonheiden. De woning bevindt zich op een perceel van ca. 15 are en grenst aan agrarisch gebied.

Via de inkomhal betreedt u de woning, die toegang biedt tot de verschillende leefruimtes.

De lichtrijke woonkamer geniet van veel natuurlijke lichtinval en beschikt over een open haard alsook een airco-toestel. Aansluitend bevindt zich de keuken, die eveneens uitkijkt op de achtertuin. Naast de keuken is er een praktische berging voorzien met aansluitingen voor een wasmachine en droogkast. Deze berging geeft verder toegang tot de inpandige garage.

De woning beschikt daarnaast over drie slaapkamers en een badkamer, tenslotte is er nog een ruime bergzolder aanwezig.

Kortom: Een woning met verschillende mogelijkheden voor wie graag een renovatieproject aangaat op een leuke locatie in Bonheiden.

Meer info via [email protected] of via 015/34.34.54.
U kan Imo Vastgoed steeds vrijblijvend contacteren voor een gratis waardebepaling van uw woning.

Neem contact op