Huis te koop

1200000€

7 slaapkamers 550 vierkante meters

Immoweb code : 21657354
Immoweb code : 21657354

Overzicht

7 slaapkamers
4 badkamers
550 vierkante meters bewoonbare ruimte
271 vierkante meters grond
Virtueel bezoek

Omschrijving

Herenhuis van +- 550m² - Veel mogelijkheden

Wijk Schuman – Op een steenworp afstand van het Ambiorixplein en op 9 minuten lopen van de EEG biedt dit karakteristieke herenhuis een zeldzame kans om een prestigieus pand in Brussel te verwerven. Met een bewoonbare oppervlakte van 550 m² biedt het talrijke inrichtingsmogelijkheden: een groot gezinshuis, een co-livingproject of een combinatie van wonen en werken. Het huis is momenteel als volgt ingedeeld: op de begane grond een oprit, een slaapkamer en een kantoor. Op de 1e verdieping: ruime woonkamer van ongeveer 60 m², eetkamer, ingerichte keuken en terras van ±10 m². Op de 2e verdieping: twee slaapkamers, twee badkamers en een terras. Op de derde verdieping en zolder: vier slaapkamers, twee badkamers. Talrijke kelders (±120 m²), gemeenschappelijke ruimtes en tuin van ±90 m².
Authentieke charme behouden: hoge plafonds met sierlijsten, visgraatparket, historische elementen. Opknapwerkzaamheden nodig. EPC-klasse G. Gasgestookte verwarmingsketel, elektriciteit conform de voorschriften, dubbele beglazing.
Ideale ligging, dicht bij de Europese instellingen, openbaar vervoer, winkels en restaurants, in een gewilde woonwijk.
Een kwaliteitswoning die ruimte, karakter en ligging combineert. Gedeeltelijk verhuurd en bewoond door de eigenaren. Direct beschikbaar bij ondertekening van de akte.

Neem contact op