Huis te koop

592000€

4 slaapkamers 176 vierkante meters

Immoweb code : 21788622
Immoweb code : 21788622

Overzicht

4 slaapkamers
2 badkamers
176 vierkante meters bewoonbare ruimte
496 vierkante meters grond

Omschrijving

Halfopen Eengezinswoning in Duffel - NIEUWBOUW

Halfopen Eengezinswoning - NIEUWBOUW

Ontdek deze prachtige halfopen nieuwbouwwoning, waar hedendaags comfort en energiezuinig wonen centraal staan. Deze BEN-woning wordt volledig op maat uitgewerkt, zodat u uw toekomstige thuis volledig kan afstemmen op uw persoonlijke wensen en levensstijl. Dankzij de doordachte architectuur geniet u hier van een lichtrijke en aangename leefomgeving in een rustige, groene setting.

De woning is een voorbeeldontwerp, maar kan volledig op maat gemaakt worden. Kies uw eigen architect en ontwerp uw woning precies zoals u het wilt. Met 30 jaar ervaring en meer dan 6000 gerealiseerde sleutel-op-de-deur woningen, garanderen we een hoge mate van expertise voor de bouw van uw droomwoning.

Prijsinformatie
- Prijs bouwgrond lot 3: €285.000 (excl. 12% registratierechten)
- Prijs bouwgrond lot 4: €275.000 (excl. 12% registratierechten)
- Prijs constructie incl. 21% btw: €317.000 (excl. keuken en 5% architectenkosten)
* Actie onder voorwaarden, beschikbaar op aanvraag.

Inclusief: sondering, ingenieursstudie, veiligheidscoördinatie, EPB-aanstelling, thermische studie, ventilatiestudie en blowerdoortest.

Deze BEN-woning wordt voorzien van de nieuwste energiezuinige technieken, waaronder:
- Warmtepomp lucht/water Vaillant met koelmodule
- Vloerverwarming op de gelijkvloerse en eerste verdieping en in badkamer(s). In de badkamer wordt ook een elektrische handoekdroger geplaatst.
- Buitenschrijnwerk met hoge isolatiewaarde (Ug = 1,0 W/m²K) en geïsoleerde afstandhouders
- Buitenschrijnwerk in PVC, RAL kleur naar keuze
- Uitgebreid pakket stopcontacten en schakelaars
- Ventilatiesysteem C+ EVO Renson
- Regenwaterpomp (niet in de berging geplaatst om geluidsoverlast te vermijden)
- Vloerverwarming op het gelijkvloers, nachthal 1e verdiep alsook badkamer(s)elektrische handdoekdroger in de badkamer
- 2 vol houten, vaste trappen in beuk, trede open of gesloten te kiezen
- Sanitair budget begroot op maat van uw persoonlijk plan, te kiezen bij Desco.
- Vol geperste, houten tubespaan binnendeuren, reeds 1 x voor geschilderd
- Ruime keuze aan vloer- en wandtegels
- Zonnepanelenpakket van 3800Wp
- Badkamerbudget aangepast aan uw plan
- Laminaat in de slaapkamers incl. de geadverteerde prijs
- Regenwaterput van 7.500 liter

Mogelijkheid om de zolder om te bouwen tot een volwaardige verdieping, prijs is reeds incl. Een vaste trap en een gedeeltelijke afwerking tot op de chape. De verdere mogelijkheden en eventuele

Neem contact op