Huis te koop

249000€

2 slaapkamers 115 vierkante meters

Immoweb code : 21652264
Immoweb code : 21652264

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
115 vierkante meters bewoonbare ruimte

Omschrijving

Woning 2 Slpk 115 m² – Een Unieke Kans in Koekelberg !

Immo To Be heeft het genoegen u deze charmante woning voor te stellen met een EPC-oppervlakte van 115 m².

De woning bestaat uit een inkomhal, een volledig uitgeruste keuken met berging, evenals een WC met handenwasser. Op de 1e verdieping vindt u een ruime woonkamer. Op de 2e verdieping een eerste ruime slaapkamer van ±19 m². Op de 3e verdieping een praktische slaapkamer van ±9 m² evenals een douchekamer met toilet.

De woning werd recent opgefrist: een nieuwe volledig uitgeruste keuken werd geplaatst, een nieuwe ketel evenals ramen met driedubbele beglazing werden geïnstalleerd.

Het pand is momenteel verhuurd aan €1.400/maand en de huurder kan het pand verlaten voor de akte, mits akkoord met de eigenaar.

De EPC is G en de elektriciteit is conform. Ideaal voor een eerste aankoop of als investering.

Gelegen in de wijk Elisabeth die rustig is en dicht bij alle voorzieningen en het openbaar vervoer (tram, bus en metro).

Biedingen vanaf €249.000.

Voor meer informatie, gelieve contact op te nemen met Immo To Be.

Informatie en afmetingen worden enkel ter indicatie gegeven en zijn niet contractueel.

Neem contact op