Huis te koop

465000€

2 slaapkamers 138 vierkante meters

Immoweb code : 21571586
Immoweb code : 21571586

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
138 vierkante meters bewoonbare ruimte
1448 vierkante meters grond

Omschrijving

3-gevelwoning met veel potentieel en uitzonderlijke tuin (Gr

Te renoveren woning met een tuin van 120 m diep en 12 m breed met een groot uitbreidingspotentieel.

Ontdek deze parel in Sint-Jans-Molenbeek, gelegen in een unieke en bevoorrechte omgeving. Genesteld op de top van een heuvel, kijkt deze woning uit op de velden van de gemeente Dilbeek, de Poort van het Pajottenland. Dit is het perfecte compromis voor wie wil genieten van de faciliteiten van Brussel (openbaar vervoer, wegennet, scholen, supermarkten) en tegelijkertijd wil leven op het ritme van de natuur en de landelijke rust. Ook niet ver van buurtwinkels, restaurants en de wekelijkse markt van Dilbeek.

Het buitengewone terrein, de ware troef van dit pand, bestaat uit een spectaculair perceel van 12 m breed en 120 m lang, met achteraan in de tuin direct contact met het natuurpark Scheutbos. De voorkant van het perceel, gelegen op het zuiden, biedt een vrij uitzicht over de velden.

Deze tuin is een veilige speelplek voor kinderen, een ideale ruimte voor familiefeesten, een paradijs voor uw huisdieren of de perfecte plek voor de aanleg van een moestuin.

Uitbreidings- en renovatiepotentieel
Met momenteel 138 m² bewoonbare oppervlakte biedt dit huis de mogelijkheid voor een boeiende renovatie (er zijn enkele mooie authentieke elementen bewaard gebleven). Bovendien is er aan de zijkant een resterende perceelbreedte van 6 m, wat de bouw van een bijgebouw (annex) mogelijk maakt.

Indeling van het pand
Begane grond: inkomhal, ruime woon- en eetkamer met open haard, keuken, wc, ber

Neem contact op