Huis te koop

560000€

3 slaapkamers 195 vierkante meters

Immoweb code : 21601187
Immoweb code : 21601187

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
195 vierkante meters bewoonbare ruimte
100 vierkante meters grond
Beschikbaar vanaf : 1 augustus 2026

Omschrijving

In de gemeente Ukkel, in de onmiddellijke nabijheid van het Linkebeekplein, ontdekt u deze charmante woning uit de jaren 60, grondig gerenoveerd in 2006.

Met een bebouwde oppervlakte van ± 213 m², waarvan ± 195 m² bewoonbaar, opent deze woning zich op een aangename inkomhal en biedt op het gelijkvloers een vestiaire met douchekamer en toilet, een garage, een wasruimte, kelders en een aangename, kleine tuin.

De leefruimtes, gelegen op de eerste verdieping, omvatten een mooie woonkamer van ± 50 m² met open haard en parketvloer, evenals een volledig uitgeruste keuken met centraal eiland, een gastentoilet en een zuidwest georiënteerd terras met optimale zoninval.

De nachtruimte, gelegen op de tweede verdieping, bestaat uit drie slaapkamers van mooie afmetingen (± 16 m², ± 15 m² en ± 10 m²), evenals een badkamer met ligbad, lavabo en een apart toilet.

De derde verdieping beschikt over een ruime zolder die kan worden ingericht tot meerdere slaapkamers met badkamer.

Voor een bezoek, gelieve contact op te nemen met Brigitte Salama op +32 488 36 67 88.

Neem contact op