Huis te koop

949500€

8 slaapkamers 528 vierkante meters

Immoweb code : 21737768
Immoweb code : 21737768

Overzicht

8 slaapkamers
8 badkamers
528 vierkante meters bewoonbare ruimte
1522 vierkante meters grond

Omschrijving

Zeer ruime woning (8 slpk + 8 badkamers) op een perceel van

Gelegen op de grens met Schilde en Schoten, deze een voormalige B&B voorzien van 8 slaapkamers met 8 badkamers, een tuin en een ruim bijgebouw. Ideaal voor een groot (nieuw samengesteld) gezin.

Gelijkvloers:
Inkomhal met toegang tot een slaapkamer/buro met eigen badkamer voorzien van wc, wastafel e n douche. Rechts vanuit de inkomhal toegang tot een ontbijtkamer met open keuken en toegang tot een eerste zitruimte en een open buro en een bezoekerstoilet. Achter de slaapkamer een ruime wasplaats met toegangtot de stookruimte. Achter de dienstgang bereikt men de ruime woonkamer met naastgelegen leefkeuken met centraal kookeiland en de toegang tot het achterliggend terras. Vanuit de zitruimte bereikt men nog een 2de slaapkamer met eigen dressing en badkamer voorzien van ligbad en wastafel. Tussensas/nachthal met toegang tot een toilet. Verder nog een 3 de slaapkamer met eigen badkamer voorzien van douchecel en wastafel.

1ste Verdieping:
Centrale overloop met toegang tot 6 slaapkamers en 5 badkamers/

Zolder:
Ployvalente zolderruimte.


Kelder:
Een beperkte kelder in één compartiment.


Buiten:
Langsheen de woning en achter de woning nog een terras, een tuin met een zwembad 3,65 x 10,99 m (inplanting nog met de gemeente Wijnegem dienst Ruimtelijke Ordening te bespreken)
Een ruim bijgebouw 8 van 7 m² met overdekt terras.
Het eigendom is volledig omheind.

Extra:
Op het dak nog 20 zonnepanelen aanwezig.
Regenwaterput van 10.000L

Plan vandaag nog uw bezoek en krijg zo een duid

Neem contact op