Nieuwbouwproject - Appartementen te koop

* Van 139000€ Tot 399000€

2 slaapkamers 78 - 129 vierkante meters

Immoweb code : 21504117
Immoweb code : 21504117
*162.970 € - 428.460 € inclusief belastingen

Overzicht

2 slaapkamers
78 - 129 vierkante meters

Omschrijving

Residentie Colette – 6% BTW - Wonen én ondernemen met stijl!

Welkom bij Residentie Colette, een kleinschalig en stijlvol nieuwbouwproject gelegen aan de Wijngaardstraat 4 in Schepdaal. Deze unieke residentie combineert comfort, praktische ligging en een gunstig BTW-tarief van 6%, ideaal voor iedereen die op zoek is naar een nieuwe thuis of een slimme investering.
Wat maakt Residentie Colette zo bijzonder?
1 handelsruimte – een flexibele plek om te ondernemen of te verhuren.
4 moderne appartementen, waaronder 2 ruime duplexen – geschikt voor iedereen: alleenstaanden, koppels, gezinnen of beleggers. Van compact en gezellig tot ruim en licht, hier vind je altijd een woonstijl die bij je past.
Kleinschalig en exclusief – een warme en rustige woonomgeving zonder massa, waar privacy en comfort vooropstaan.
Toplocatie met alles binnen handbereik
Scholen, supermarkt en bushalte liggen op wandelafstand, waardoor je dagelijkse boodschappen en verplaatsingen stressloos zijn. Tegelijkertijd geniet je van een perfecte verbinding met belangrijke uitvalswegen, ideaal voor wie vlot naar Brussel, Aalst of andere regio’s wil reizen.
Kortom: een kleinschalige, charmante residentie met toplocatie, stijlvolle appartementen en een handelsruimte – alles wat je nodig hebt voor een zorgeloos en inspirerend leven.

Neem contact op