Villa te koop

1195000€

4 slaapkamers 549 vierkante meters

Immoweb code : 21445322
Immoweb code : 21445322

Overzicht

4 slaapkamers
2 badkamers
549 vierkante meters bewoonbare ruimte
1429 vierkante meters grond

Omschrijving

Exclusieve grote villa van 549 m² met een prachtig zicht!

Te koop: exclusieve villa van 549 m² op rustige ligging en genietend van een prachtig open zicht in Lennik

In een rustige en residentiële omgeving in Lennik bevindt zich deze prachtige villa met een indrukwekkende bewoonbare oppervlakte van maar liefst 549 m².

Wat maakt dit pand uniek?
Indeling: grote ruime inkomhal, lichtrijke gezellige grote leefruimte (parket, prachtige sierschouw en open zicht op de tuin), vernieuwde, volledig uitgeruste keuken met extra ontbijthoek, praktische berging/wasplaats, bureau van 30m2/praktijk, 2 garages.
De verdieping biedt vier zeer grote slaapkamers. De masterbedroom (ca. 45 m²) beschikt over een dressing en een eigen badkamer. Een tweede slaapkamer is reeds voorzien van aansluitingen voor een extra douchekamer, de derde en vierde slaapkamer delen een badkamer.
De woning beschikt daarnaast over een zolder met vaste trap en een kelder van ca. 60 m², wat zorgt voor extra opslagruimte.

Buiten geniet je van een volledig aangelegde, zuidgerichte tuin met terras genietend van een prachtig open zicht.
Er zijn bovendien drie extra staanplaatsen voorzien.

Voor wie is dit ideaal?
Ideaal voor gezinnen of ruimtezoekers die op zoek zijn naar een exclusieve villa met veel woonvolume, in een rustige en gegeerde omgeving.

Te koop via Immo Beguin, jouw vastgoedexpert sinds 2009, met kantoren in Ronse, Waregem, Kortrijk, Deinze, Doornik en Lessines.
Bezoek of meer info via sophie@immobeguin.be

Neem contact op