Villa te koop

649000€

4 slaapkamers 285 vierkante meters

Immoweb code : 21633079
Immoweb code : 21633079

Overzicht

4 slaapkamers
2 badkamers
285 vierkante meters bewoonbare ruimte
1056 vierkante meters grond

Omschrijving

Prachtige, instapklare villa met 4 kamers in Lennik

Bent u op zoek naar een ruime villa in een groene omgeving? Dan stellen wij u graag deze instapklare villa met een bewoonbare oppervlakte van 285 m² voor. Gelegen in de Hunselstraat te Lennik geniet deze woning van een prachtige, rustige omgeving midden in het groen. Dankzij de vlotte verbinding met de Ninoofsesteenweg bereikt u bovendien snel alle nodige faciliteiten.
De woning werd in 2019 grotendeels gerenoveerd en combineert charmante elementen met hedendaags wooncomfort. Ze biedt het ideale kader voor wie op zoek is naar ruimte, rust en privacy.

Via de ruime inkomhal komen we terecht in de lichtrijke woonkamer. Dankzij de grote raampartijen geniet deze leefruimte van een overvloed aan natuurlijke lichtinval én een prachtig zicht op het groen. De woonkamer sluit naadloos aan op de moderne, open keuken, die voorzien is van alle comfort. Zowel de keuken als de leefruimte bieden directe toegang tot het grote, zonnige terras en de tuin.Verder vinden we op het gelijkvloers een eerste slaapkamer met ensuite badkamer, een gastentoilet en een bureau.

Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, een badkamer met ligbad en een grote zolderruimte. Deze kan perfect dienen als hobbyruimte of master bedroom met dressing.

Daarnaast beschikt de woning ook over een ruime kelder, een inpandige garage en een praktische carport.
Kortom, deze villa combineert een rustige ligging, kwalitatieve afwerking en ruimtegevoel op harmonieuze wijze.

[email protected] – 02 887 80 56

Neem contact op