Villa te koop

745000€

3 slaapkamers 195 vierkante meters

Immoweb code : 21886193
Immoweb code : 21886193

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
195 vierkante meters bewoonbare ruimte
919 vierkante meters grond
Beschikbaar vanaf : 13 april 2027

Omschrijving

OVERIJSE – Meer van Genval, VILLA (3SLPK/2BADK/BUREAU)

OVERIJSE – Meer van Genval, Charmante VILLA (3SLPK/2BADK/BUREAU) van ± 195 m² in zeer goede staat, gebouwd in 1976 volgens de plannen van de modernistische architect Jean-Louis Lemaître, op een terrein van 9 are 19 ca. De villa baadt in het licht en is zuidwestelijk georiënteerd en biedt een idyllische omgeving in de onmiddellijke nabijheid van alle voorzieningen en openbaar vervoer. Beschikt over een sauna, een terras, een tuin, een dubbele garage en een carport.

Op het gelijkvloers : Inkomhal met gastentoilet en vestiaire, hoofdsalon, eetkamer, tweede salon met houtcassette, volledig uitgeruste keuken met centraal eiland en ontbijthoek. Op het tussenverdiep : slaapkamer 1 met ingebouwde kasten en douchehoek, bureau of slaapkamer 3.

Op de verdieping : Nachthal, terras, slaapkamer 2, badkamer, mezzaninebureau of slaapkamer 3 met ingebouwde kasten.

In de kelderverdieping : 2 garages, sauna, stookruimte, kelder.

Buiten : Terras met zuidwestelijke oriëntatie, omheinde tuin, parking voor 3 wagens, carport en tuinhuis.

Technieken : EPC D 358 kWh/m².jaar (20260407-0003823921-RES-1), conforme elektrische installatie, HR++-dubbele beglazing, condenserende gaswandketel, asbestvrij gecertificeerd, toegangspoort, alarmsysteem.

Ruime en charmante villa die een idyllische omgeving biedt, zonder verder uitstel te ontdekken bij Latour et Petit !

Neem contact op