Appartement te koop

2790000€

3 slaapkamers 125 vierkante meters

Immoweb code : 21687776
Immoweb code : 21687776

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
125 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 4

Omschrijving

West-Vlaanderen I Knokke

Exclusief appartement met frontaal zeezicht, gelegen in een prestigieuze residentie op de Zeedijk in Knokke, in het Zoute.

Het recent volledig gerenoveerde appartement is gelegen op de vierde verdieping. De inkomhal beschikt over een vestiaire en gastentoilet. De lichtrijke leefruimte sluit aan op het terras aan de voorzijde en geniet van een frontaal zeezicht. De volledig uitgeruste keuken met keukeneiland in natuursteen vormt samen met de eetruimte een harmonieus geheel. Aansluitend bevindt zich een praktische berging/wasplaats. De nachthal geeft toegang tot een suite met ensuite badkamer, uitgerust met een inloopdouche, dubbele lavabo en toilet. De tweede suite beschikt eveneens over een ensuite badkamer met bad, inloopdouche, lavabo en toilet. Beide suites geven uit op het terras aan de achterzijde. De derde suite is ingericht met een bureau. Alle suites zijn voorzien van ingemaakte kasten. De badkamers zijn uitgevoerd in Mortex.

Extra: EPC A, recent gereinigde gevel, conciërge, kelder, fietsenberging en de mogelijkheid tot aankoop ruime inpandige autostaanplaats (€ 130.000).

Rustig gelegen op de Zeedijk, tussen het Albertplein en de wandeldijk in Het Zoute, geniet dit appartement van een onbelemmerd zeezicht. Zee, strand, exclusieve boetieks en gerenommeerde restaurants zijn op wandelafstand.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Heidi Stevens op +32 477 63 69 65.

Neem contact op