Huis te koop

675000€

3 slaapkamers 280 vierkante meters

Immoweb code : 21632657
Immoweb code : 21632657

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
280 vierkante meters bewoonbare ruimte
2700 vierkante meters grond

Omschrijving

Residentieel gelegen woning met 2.700 m² grond, nog af te we

Openhuizendag op zaterdag 13 juni van 11u00 - 12u00

Wegens verhuis naar het buitenland wordt deze grotendeels afgewerkte woning te koop aangeboden. De woning staat op een kavel van +/- 2.700 m², 2 jaar geleden deels ontbost en geegaliseerd.
De geraamde kostprijs voor de totale afwerking bedraagt € +/- 175.000. Afwerking naar eigen wens en keuze.
Volgende materialen zijn reeds voorhanden : hout voor de veranda, schakelmateriaal, kranen voor badkamer en douche en pleister.

De grote werken zoals een volledig nieuw geisoleerd dak, een nieuwe keuken, nieuwe ramen - triple-glas, gevel volledig geisoleerd en bezet met een crepi, een ventilatiesysteem type C aangebracht, een regeninstalliatie geplaatst in de tuin,
10.000 l. wateropslag (dient nog aangesloten te worden, indien gewenst ) vloerverwarming in de gehele woning (nog niet aangesloten) alsook de elektra is inmiddels voor 90% vernieuwd.

De indeling van de woning heeft een grondige wijziging ondergaan. De inpandige garage is deels een fietsenberging geworden alsook een wasplaats.
De inkomhal geeft toegang naar de bovenverdieping en een algemene doorgang die toegang geeft naar alle vertrekken.
De aanbouw aan de achterzijde moet nog afgewerkt worden. Het was de bedoeling om hier een masterbedroom met inloopdressing en een badkamer te maken.
De indeling is voltooid, enkel moeten deze vertrekken nog afgewerkt worden.
Inkomhal, aparte toilet, wasplaats, fietsenberging, 2 slaapkamers, een masterbedroom met dressing en badkamer, een speelkamer /bureau (afgewerkt), een ruime woonkamer met een open keuken grenzend aan
het overdekt terras (nog af te werken ) en kijkt uit over de tuin. De keuken heeft veel werkvlakken, opberglades en is ingericht met 2 combi-ovens - 3 koelkasten - 2 diepvriezers - een inductiefornuis - dampkap - een grote spoelbak en heel veel werkruimte.
De zolder is helemaal afgewerkt en biedt ruimte aan 3 kamers, naar wens in te vullen.
Achter de woning bevindt zich een bijgebouw met een zolderverdieping met automatische poort, deze is volledig opnieuw gestukadoord + nieuwe elektra en betreft een ruimte te gebruiken voor diverse doelstellingen.
De tuin is volledig omheind alsook de eigenaar heeft inmiddels de basis gelegd voor een buitenzwembad van 11m x 6m.
Bew. is indicatief, conform het EPC-attest
Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister : neen

Voor meer informatie, kijk snel op www.heylenvastgoed.be. Interesse in een GRATIS SCHATTING van uw eigendom? Bel

Neem contact op