Landhuis te koop

1095000€

5 slaapkamers 367 vierkante meters

Immoweb code : 21752014
Immoweb code : 21752014

Overzicht

5 slaapkamers
3 badkamers
367 vierkante meters bewoonbare ruimte
3854 vierkante meters grond
Virtueel bezoek

Omschrijving

Landhuis met prachtig aangelegde siertuin en volgroeide hag

Prachtig residentieel gelegen aan de vallei van Mombeek en Fonteinbeek, naast de burcht van Kolmont, bevindt deze tijdloze villa zich op een perceel van 38a 54ca.
Met een bewoonbare oppervlakte van 367 m² werd de woning afgewerkt met hoogwaardige materialen en biedt ze een stijlvolle inkomhal, bureau, lichtrijke leefruimte met open haard, recente keuken met ontbijthoek en wasplaats.
Op de verdieping bevinden zich 3 ruime slaapkamers, waaronder een mastersuite met dressing en luxueuze badkamer, aangevuld met een tweede badkamer. De woning is volledig onderkelderd en beschikt over een geïsoleerde zolder.
Het bijgebouw omvat een afgewerkte studio en 3 garages.

De fraai aangelegde tuin met meerdere terrassen geniet van optimale privacy en wordt volledig afgesloten door twee automatische poorten.

Neem contact op