Villa te koop

1095000€

4 slaapkamers 315 vierkante meters

Immoweb code : 21526557
Immoweb code : 21526557

Overzicht

4 slaapkamers
2 badkamers
315 vierkante meters bewoonbare ruimte
1280 vierkante meters grond

Omschrijving

Exclusieve villa in een landelijke omgeving te Geel

In een groene omgeving in Geel vinden we deze high-end afgewerkte villa terug. Ondanks de rustige, landelijke ligging beschikken we toch over een goede bereikbaarheid en een vlotte verbinding met de E313 alsook met de omliggende gemeenten. De uitmuntende afwerking gecombineerd met een bewoonbare oppervlakte van 245 m² en een perceel van 1.280 m² zorgt voor een unieke eigendom.

Beschrijving:
De gelijkvloerse verdieping beschikt over een inkomhal met vestiaire en gastentoilet om vervolgens via een dubbele glazen deur de open leefkeuken te betreden. Met een uitzonderlijk keukeneiland met ontbijthoek, tal van kwalitatieve toestellen én een koffiehoek voldoet deze keuken aan alle mogelijke eisen en luxe. De naadloze overgang met de eetkamer en zithoek vervolledigt het plaatje. Tot slot is de gelijkvloerse verdieping nog voorzien van een douchekamer, wasplaats, bureel en inpandige garage.

De eerste verdieping bereiken we via de open trap en geeft uit op 4 volwaardige slaapkamers. De master bedroom biedt nog ruimte voor een eventuele dressing. De nachthal kan dienst doen als extra bureauruimte terwijl men kan genieten van het uitzicht op het rondom gelegen groen. Het naastgelegen dakterras creëert ook hier buitenruimte. De eerste verdieping beschikt op haar beurt ook over een badkamer met een dubbele inloopdouche, een ligbad alsook een dubbele wastafel. Vanuit het ligbad heeft men een wijd uitzicht over de uitgestrekte weilanden waardoor de omgeving wordt geïntegreerd in de wonin

Neem contact op