Villa te koop

2950000€

3 slaapkamers 270 vierkante meters

Immoweb code : 21670046
Immoweb code : 21670046

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
270 vierkante meters bewoonbare ruimte
677 vierkante meters grond

Omschrijving

Gerenoveerde koppelvilla rustig gelegen in 2de lijn nabij...

Gerenoveerde koppelvilla met zonnige tuin, rustig gelegen in het Zoute op slechts enkele stappen van de Kalfmolen. 

Indeling van de koppelvilla:
Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Ruime leefruimte bestaande uit een eetkamer, een salon met gashaard en een volledig uitgeruste open keuken met kookeiland. Toegang tot de zuidoostgerichte tuin met terras. Garageruimte met technische installaties.

1e verdieping: Nachthal met toilet. Ruime slaapkamer voorzien van ingebouwde kasten. Grote douchekamer met wastafel en ruime douche. Zeer grote aparte badkamer uitgerust met een inloopdouche, ligbad en dubbele wastafel. Dressing 1 (kan omgevormd worden tot slaapkamer) en dressing 2 (kan eveneens omgevormd worden tot slaapkamer), met toegang tot een zuidgericht terras.

2e verdieping: Multifunctionele ruimte, momenteel ingericht als bureau met zithoek, met aangrenzende bergruimte, momenteel ingericht als extra dressing, en een technische ruimte.

Buitenparking met plaats voor 1 à 2 wagens.

Neem contact op