Villa te koop

875000€

4 slaapkamers 222 vierkante meters

Immoweb code : 21907635
Immoweb code : 21907635

Overzicht

4 slaapkamers
1 badkamer
222 vierkante meters bewoonbare ruimte
2442 vierkante meters grond

Omschrijving

Instapklare en karaktervolle villa op toplocatie, gelegen...

Boek nu alvast uw plaats op de eerste bezoekdag op 27/10 via 03/225.00.68 of [email protected]!
Het EPC-attest, de videotour, het grondplan, de elektrische keuringen en de asbestinventaris kan u terugvinden op de Wellimmo-site bij 'downloads'

Op een bijzonder gegeerde residentiële toplocatie bevindt zich deze charmante, vrijstaande villa met tal van prachtig bewaarde authentieke art-deco-elementen, gelegen op een uitzonderlijk ruim perceel van ca. 2.450 m².  Met een bewoonbare oppervlakte van ca. 225 m² (incl garage) biedt deze instapklare woning een bijzonder aangename combinatie van authentieke charme en hedendaags wooncomfort, waarbij ruimte, rust, privacy en natuurlijk licht centraal staan.

De ruime inkomhal met gastentoilet geeft toegang tot een afzonderlijke bureauruimte (10m² - dewelke evt kan omgevormd worden tot extra badkamer) en een bijzonder mooie, lichtrijke leefruimte met achteraan de eetkamer met rechtstreekse toegang tot de zonnige tuin. Aansluitend treffen we de volledig geïnstalleerde keuken, die eveneens in verbinding staat met de garage.

Op de verdieping bevinden zich vier volwaardige slaapkamers , een ingerichte badkamer en een 2de toilet. De master bedroom beschikt bovendien over een aangenaam terras.

De prachtige tuin (ZW) vormt de absolute troef en biedt volop rust, privacy en zonlicht. Een bijzonder pluspunt is het bosje achteraan, dat het hele jaar door een prachtig natuurlijk decor vormt. Verder beschikt de woning over een kelder en een ruime oprit met parkeergelegenheid voor meerdere wagens.

Ook op technisch vlak heeft de woning heel wat te bieden, waaronder een conforme elektrische installatie, 13 zonnepanelen en een thuisbatterij. Een bijkomende, beperkte investering in zonnepanelen zou volgens de EPC-deskundige volstaan om het energielabel naar C te verbeteren.

Uitstekend gelegen in het Koningshof, met een vlotte verbinding naar de centra van ’s-Gravenwezel, Schoten en Schilde, alsook het openbaar vervoer naar centrum Antwerpen.

Een mooie opportuniteit voor wie op zoek is naar een instapklare villa met karakter, een uitzonderlijk perceel en een topligging waar rust, privacy en wooncomfort hand in hand gaan - de woning is beschikbaar tegen +- mei 2027

  • Neem contact op