Villa te koop

1250000€

5 slaapkamers 270 vierkante meters

Immoweb code : 21939489
Immoweb code : 21939489

Overzicht

5 slaapkamers
2 badkamers
270 vierkante meters bewoonbare ruimte
1500 vierkante meters grond

Omschrijving

Uitzonderlijke villa met 5 slaapkamers – Domaine de Bouchout

Square Estate stelt u deze prachtige villa voor, ideaal gelegen in de zeer gegeerde Bouchoutwijk in Wemmel, in een rustige en groene residentiële omgeving. Deze karaktervolle woning bevindt zich op een schitterend, zuidwestelijk georiënteerd perceel met een prachtig aangelegde tuin en zal liefhebbers van ruimte, comfort en rust zeker weten te bekoren.

Bij het betreden van de woning ontdekt u een elegante inkomhal met vestiaire en een prachtige trap in natuursteen. Vervolgens komt u terecht in een ruime woonkamer met open haard en houten parketvloer, evenals een eetkamer en een tweede leefruimte die rechtstreeks toegang biedt tot het terras en de tuin. De volledig uitgeruste keuken beschikt over talrijke opbergmogelijkheden en een gezellige eethoek. Een bureau met uitzicht op de tuin vervolledigt het gelijkvloers.

Op de verdieping beschikt de villa over vier mooie slaapkamers, waaronder een ruime master bedroom met ingebouwde kasten, evenals een badkamer uitgerust met een ligbad, een aparte douche en een dubbele wastafel. Een tweede douchekamer vervolledigt het slaapgedeelte. Verschillende zolderruimtes bieden bovendien tal van mogelijkheden voor opslag of verdere inrichting volgens uw wensen. De kelderverdieping omvat meerdere kelders, een stookruimte en diverse multifunctionele ruimtes.

Buiten zult u onmiddellijk gecharmeerd zijn door de prachtige, groene tuin die bijzonder veel privacy en een aangename leefomgeving biedt. Het ruime, zuidwestelijk georiënteerde terras vormt de ideale plek om van zonnige dagen te genieten en familie en vrienden te ontvangen. De woning beschikt eveneens over een ruime garage voor twee wagens en bijkomende parkeermogelijkheden buiten.

Deze villa werd gebouwd in 1965 en onderging doorheen de jaren verschillende renovaties. De woning is onder meer voorzien van dubbele beglazing en een alarmsysteem. Het EPC heeft energielabel D en de elektrische installatie is momenteel niet conform.

Ook de ligging vormt een belangrijke troef: in de nabijheid van winkels, scholen en openbaar vervoer, met een vlotte verbinding naar de Brusselse Ring en de belangrijkste invalswegen.

Voor meer informatie of om een bezoek in te plannen, kunt u ons contacteren op 02/460.42.01 of via [email protected]

  • Neem contact op