Duplex te koop

Vanafprijs 220000€

2 slaapkamers 91 vierkante meters

Immoweb code : 21928476
Immoweb code : 21928476

Overzicht

2 slaapkamers
91 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 3

Omschrijving

Duplex met potentieel bij het Josaphatpark

Op een gegeerde ligging in Schaarbeek, vlak bij het Josaphatpark, ligt deze duplex van ca. 90 m² op de bovenste verdiepingen van een kleinschalig gebouw met slechts 3 eenheden, wat lage gemeenschappelijke kosten betekent. Het appartement is gedeeltelijk gerenoveerd en biedt een mooie kans om het helemaal naar eigen smaak af te werken.

EERSTE NIVEAU – INSTAPKLAAR
Via de inkomhal komt u in een aangename leefruimte met een volledig uitgeruste keuken. Aan de achterzijde ligt een overdekt balkon. Er is ook een douchekamer met apart toilet.

TWEEDE NIVEAU – AF TE WERKEN
Deze verdieping is vergund als 2 slaapkamers met een douchekamer. De inrichting en afwerking van deze ruimtes moeten nog gebeuren, zodat u ze volledig naar eigen smaak kunt inrichten.

ZOLDER
Onder het dak ligt nog een extra zolderruimte, met verscheidene mogelijkheden.

GEMEENSCHAPPELIJKE DELEN
De mede-eigendom plant binnenkort een renovatie van de gemeenschappelijke delen, waaronder de inkomhal en de gang.

ENERGIE
Het appartement heeft al een warmtepomp. Het huidige EPB-label is G. Er is echter veel ruimte voor verbetering: volgens het EPB-rapport zou isolatie van het dak alleen al label D kunnen opleveren. Het dak is een gemeenschappelijk deel, dus deze werken gebeuren via de mede-eigendom en de kosten worden verdeeld onder de eigenaars.

LIGGING
Rustige, groene woonwijk (Terdelt/Diamant), vlak bij het Josaphatpark, het premetrostation Diamant, het station Meiser en de winkels aan de Rogierlaan en de Haachtsesteenweg.

TROEVEN
✔ Leefruimte en keuken instapklaar
✔ Overdekt balkon
✔ Warmtepomp
✔ Kleine mede-eigendom (3 eenheden)
✔ Vrij in te richten slaapverdieping + extra zolderruimte
✔ Groot potentieel om de EPB-score te verbeteren

Interesse? Neem contact op voor meer informatie of om een bezoek in te plannen.

  • Neem contact op