Huis te koop

215000€

4 slaapkamers 150 vierkante meters

Immoweb code : 21856978
Immoweb code : 21856978

Overzicht

4 slaapkamers
1 badkamer
150 vierkante meters bewoonbare ruimte
125 vierkante meters grond

Omschrijving

Te renoveren woning met potentieel te koop in Blankenberge

Ruimte, mogelijkheden en een centrale ligging komen samen in deze te renoveren rijwoning in de J. De Meyerstraat in Blankenberge. Met ca. 150 m² bewoonbare oppervlakte, vier slaapkamers en een indeling die heel wat mogelijkheden biedt, vormt deze eigendom een interessante basis voor wie op zoek is naar een woning die volledig naar eigen smaak kan worden ingericht.

Via de inkomhal bereikt u de leefruimte met aanpalende eetplaats, gevolgd door de ruime open keuken. Achteraan de woning bevindt zich de badkamer, alsook een trap die toegang geeft tot een eerste slaapkamer. De eerste verdieping is te bereiken via een trap in de leefruimte en beschikt over nog twee volwaardige slaapkamers en een zolderruimte die bijkomende mogelijkheden biedt. Achteraan bevindt zich bovendien een terras voorzien van bergruimte, een aangename aanvulling op het geheel.

De centrale ligging in Blankenberge maakt deze woning bijzonder interessant. Het centrum, winkels, horeca en andere dagelijkse voorzieningen bevinden zich op korte afstand. Dankzij de ruime oppervlaktes en de mogelijkheden tot renovatie kunt u hier een woonst creëren die volledig aansluit bij uw eigen wensen en levensstijl.

Benieuwd naar het potentieel van deze woning te koop in Blankenberge? Plan vandaag nog uw bezoek bij Immo Francois en ontdek ter plaatse welke mogelijkheden deze eigendom u biedt.

Denk je eraan om je woning in Blankenberge te verkopen? Neem vrijblijvend contact op met Iben van Immo Francois voor een gratis schatting via [email protected].

Troeven
*Mogelijkheid tot 4 slaapkamers
*Centrale ligging in Blankenberge
*Terras met bergruimte
*Naar eigen smaak in te richten
*Veel potentieel


nee

Neem contact op