Huis te koop

389000€

3 slaapkamers 165 vierkante meters

Immoweb code : 21821973
Immoweb code : 21821973

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
165 vierkante meters bewoonbare ruimte
203 vierkante meters grond

Omschrijving

Verzorgde Bel-étage met grote garage

Instapklare bel-étage in het gezellige Nachtegalenhof
Stel je voor: rustige straten, vriendelijke buren en alles wat je nodig hebt op wandelafstand. Het Nachtegalenhof is een van die buurten waar je je meteen thuis voelt. Winkels, scholen en openbaar vervoer liggen om de hoek, en via de A12 ben je zo in Brussel of Antwerpen.
Deze instapklare bel-étage is de ideale woning voor wie comfortabel wil wonen zonder compromis.
Indeling
Beneden verwelkomt een inkomhal je. Ernaast vind je de garage met elektrische poort ideaal voor wie elke dag op pad is, de oprit zelf biedt ook ruimte voor 2 wagens. Naast de garage bevindt zich een praktische wasplaats met douche en lavabo. Via de garage stap je zo de prachtige, groene tuin in met terras en vernieuwd tuinhuis. Jouw plek om tot rust te komen. De West-oriëntatie zorgt voor zon van de middag tot de laatste uurtjes.
Op het eerste verdiep opent de ruime hal naar een bijzonder lichte woonkamer. De aanpalende nieuwe keuken (anderhalf jaar oud) biedt een fantastisch kookgenot. Op dit verdiep is ook een apart toilet voorzien.
Het tweede verdiep herbergt drie volwaardige slaapkamers en een badkamer met ligbad, ruimte voor het hele gezin.
Technische details
·Dak geïsoleerd
·Ramen dubbel glas
·Elektriciteit wordt conform verkocht
·EPC: 190 kWh/m²/jaar
·Vernieuwde keuken
·ZONNIGE TUIN


Wil je deze woning ontdekken? Neem contact op voor een vrijblijvende afspraak we bezoeken ze graag samen met je.

Neem contact op