Huis te koop

178000€

2 slaapkamers 124 vierkante meters

Immoweb code : 21585449
Immoweb code : 21585449

Overzicht

2 slaapkamers
2 badkamers
124 vierkante meters bewoonbare ruimte
740 vierkante meters grond

Omschrijving

Te renoveren woning met reeds aangevraagde vergunning voor een totaalrenovatie, gelegen vlakbij de E313 en het centrum van Vorst.

Deze woning uit 1944 biedt een solide basis voor renovatie of nieuwbouw, waarbij het vergunningdossier voor een totaalrenovatie reeds lopende is – een belangrijke troef voor wie snel wil starten. Dankzij de ligging geniet u van een goede bereikbaarheid naar Antwerpen, Hasselt en omliggende gemeenten dankzij de op- en afritten van de E313 en de invalswegen. De dorpskern van Vorst bevindt zich vlakbij, met scholen, horeca, winkels, …Daarnaast is er ook veel groen in de buurt te vinden voor wie graag wandelt of fietst.

Troeven:

• Vergunningdossier voor nieuwbouw reeds lopende

• Uitstekende verbindingen via E313 en invalswegen

Voor de woning is een renovatieplicht lopende, waarbij het EPC-label F voor 6/9/2029 teruggebracht moet worden naar een EPC-label D of beter.

Neem vandaag nog contact op met uw ERA-makelaar voor een bezoek.
Voor meer informatie ga naar: https://www.era.be/nl/te-koop/laakdal/huis/woning-met-reeds-aangevraagde-renovatievergunning

Neem contact op