Appartement te koop

185000€

2 slaapkamers 99 vierkante meters

Immoweb code : 21869120
Immoweb code : 21869120

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
99 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Appartement

Lichtrijk 2-slaapkamerappartement met zonnig terras vlakbij Te Boelaerparkén. Autostaanplaats is optioneel te koop aan € 20.000,-
Licht, ruimte & charme
Op de grens van Borgerhout en Deurne-Zuid, in de gekende Luitenant Lippenslaan net buiten de Singel, vind je dit appartement op de eerste verdieping. Je komt binnen in de ruime centrale inkomhal, die meteen praktisch uit de hoek komt met een vestiairekast en een apart toilet.
De leefruimte is hier een echte troef. Met haar goed onderhouden blokjesparket en dubbele deur met glas en oppervlakte van ca. 34,5 m² voelt ze heerlijk ruim aan. Je hebt hier meer dan genoeg plaats voor een grote zithoek en eettafel, terwijl het daglicht volop binnenvalt. Vooraan sluit de leefruimte aan op het zuid-gerichte terras, een fijne plek voor een koffie in de zon, wat kruiden in potten of een bistrosetje met twee stoelen.
Aansluitend vind je de keuken, uitgerust met een oven, keramisch vuur, dubbele spoelbak en voldoende kastruimte. Vanuit de keuken heb je directe toegang tot het terras. Verder in de hal heb je nog een handige berging, een badkamer met ligbad en lavabomeubel met extra kastruimte.
Achteraan liggen de twee slaapkamers, rustig georiënteerd. Met oppervlaktes van ca. 19 m² en ca. 12 m² zijn ze beiden volwaardig. Ook handig: bij het appartement hoort een kelderberging én een autostaanplaats die optioneel aan te kopen is.
Voor meer info: https://www.immovasta.be/panden/gegevens/16118/

Neem contact op