Overzicht
Omschrijving
Betaalbare nieuwbouwwoning in Jeuk
In het landelijke Jeuk, vindt u deze karaktervolle nieuwbouwwoning met twee slaapkamers, een ruime badkamer en een lichtrijke leefruimte met open keuken. De woning wordt casco aangeboden, waardoor u volledig vrij bent om de afwerking naar uw eigen smaak en wensen in te vullen zonder in te boeten op woonkwaliteit of comfort.
In de presentatie worden foto's van de huidige casco staat afgewisseld met realistische beelden van reeds afgewerkte woningen binnen hetzelfde budget. Zo krijgt u een concreet en inspirerend beeld van wat mogelijk is. Geen digitale renders, maar realistische resultaten binnen het voorziene afwerkingsbudget. Zo krijgt u meteen een duidelijk beeld van wat mogelijk is.
Voor de prijs waarvoor u in Brussel, Leuven, Hasselt of Antwerpen amper nog een bescheiden huurappartement vindt, wordt u hier eigenaar van een volwaardige woning inclusief autostaanplaats en kelder. Laadpalen voor elektrische wagens zijn reeds voorzien en u geniet van een prachtig aangelegde gemeenschappelijke tuin volledig voor u onderhouden. Geen zorgen, enkel genieten.
De ligging van Jeuk is een van de sterkste troeven. Via vlotte verbindingswegen bereikt u Hasselt in minder dan 25 minuten en zelfs Leuven en Brussel in ongeveer 40 minuten. Ideaal voor wie werkt in of rond de stad, maar de rust en ruimte van het platteland verkiest.
Ziet u zichzelf hier al wonen? Neem dan contact op voor meer info of een bezoek. Hier begint betaalbaar en zorgeloos wonen.
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Staat van het gebouw | Uitstekende staat |
| Beschermd erfgoed | Niet gespecificeerd |
| Asbestcertificaat is beschikbaar | Niet gespecificeerd |
| Bewoonbare oppervlakte | 110 vierkante meters |
|---|---|
| Type keuken | Geïnstalleerd |
| Slaapkamers | 2 |
| Oppervlakte slaapkamer 1 | 15 vierkante meters |
| Oppervlakte slaapkamer 2 | 9 vierkante meters |
| Badkamers | 1 |
| WC | 1 |
| Oppervlakte zolder | 25 vierkante meters |
| Aansluiting op de riolering | Aangesloten |
|---|---|
| Oppervlakte terras | 15 vierkante meters |
| Beveiligde toegang / alarm | Nee |
|---|---|
| TV-kabel | Ja |
| Internet | Ja |
| Primair energieverbruik | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| EPB/EPC-label | A |
| Verplicht renovatiewerken uit te voeren | Nee |
| Unieke code EPC/EPB | Niet gespecificeerd |
| CO₂ Uitstoot | Niet gespecificeerd |
| Jaarlijks theoretisch totaal energieverbruik | Niet gespecificeerd |
| Geldig keuringsattest elektriciteit | Ja |
| E-niveau (algemene energieprestaties) | 14 |
| Dagvaarding: geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd | Niet gespecificeerd |
|
Vlaamse maatregelenregister geraadpleegd
|
Niet gespecificeerd |
| Geldig overstromingscertificaat | Niet gespecificeerd |
| Warmtepomp | Ja |
| Fotovoltaïsche zonnepanelen | Ja |
| Thermische zonnepanelen | Nee |
| Bouwvergunning | Ja |
|---|---|
| Kadastraal Plan | Niet gespecificeerd |
| Voorkeurrecht voor de huurder | Niet gespecificeerd |
| Bouwverplichting | Nee |
| Verkavelingsvergunning | Niet gespecificeerd |
| Voorkooprecht | Niet gespecificeerd |
| Meest recente stedenbouwkundige bestemming | Niet gespecificeerd |
| Overstroming zonetype | Geen overstromingsgebied |
|
P-score
|
A |
|
G-score
|
A |
| Meest recente stedenbouwkundige bestemming met benaming van het plannenregister | Ander type gebied |
Vraagprijs exclusief notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
| Prijs | 340000 € |
|---|---|
| Vastgoedbelegging | Nee |
|
|
|
AKTIMMO (IPI 502577)
| Adres |
Luikersteenweg 54E/004
3800 - Sint Truiden |
|---|---|
| Externe verwijzing | Distillerie woning 8 |