House for sale

390000€

4 bedrooms 231 square meters

Immoweb code : 21830026
Immoweb code : 21830026

Overview

4 bedrooms
1 bathroom
231 square meters livable space
549 square meters of land
Link to the virtual visit

Description

Unfortunately we did not receive an English translation for this text.

Nl :
Vlak bij het openbaar stadspark, op een centrale maar tegelijk verrassend rustige ligging in Roeselare, staat een eigendom die je niet zomaar in één zin kunt omschrijven. Aan de straatzijde zien we een statige burgerwoning met de typische uitstraling van de jaren ’60 en ’70. Achter de woning ontvouwt zich echter een tweede verhaal: een grote doorrij poort brengt ons naar een bijzonder ruime koer, een garage, een aparte bureauruimte, een grote overkapping en een achterliggend bedrijfsgebouwtje dat ooit deel uitmaakte van een kleinschalig boterfabriekje.

In de jaren ’70 werd hier niet alleen boter verwerkt en verpakt, maar werd er ook room en yoghurt verhandeld. De vroegere koelcellen deden dienst als opslagplaats en herinneren vandaag nog aan de bedrijvigheid die hier ooit heerste. En misschien is dat meteen ook de grootste troef van deze eigendom: de ruimte om opnieuw iets te ondernemen, te creëren of gewoon bijzonder veel ruimte te hebben.

Wie via de voorzijde binnenkomt, merkt meteen wat deze woning zo bijzonder maakt... de grote leefruimtes ademen de bouwstijl van hun tijd: ruim, stevig, solide en oerdegelijk. Vanuit de inkom komen we in de grote leefplaats, een aangename ruimte met voldoende plaats voor een ruime zithoek en eethoek. De grote volumes en de typische verhoudingen van deze bouwperiode zorgen hier voor een bijzonder gevoel van ruimte.

Aansluitend bevindt zich de keuken, met daarachter de praktische wasplaats. Via deze achtergelegen ruimte krijgen we opnieuw toegang tot buiten en komen we terecht op de koer, waar de woning letterlijk verbinding maakt met de achterliggende gebouwen.

Op de eerste verdieping vinden we vier royale slaapkamers, stuk voor stuk ruimtes die de typische kwaliteiten van deze woning verderzetten: mooie oppervlaktes, veel licht en vooral veel mogelijkheden om ze volledig naar eigen behoefte in te richten. Ook de badkamer vinden we hier terug.

Via de huidige valtrap bereiken we tenslotte een riante zolderruimte, die vandaag nog grotendeels wacht op een nieuwe invulling. Een extra slaapkamer, speelkamer, hobbyruimte, bureau of misschien wel een combinatie van verschillende functies? Door de grote beschikbare volumes is ook het voorzien van een vaste trap naar de zolder perfect denkbaar, waardoor deze verdieping nog veel meer deel kan gaan uitmaken van het dagelijkse leven.

Ontdek het verhaal van de eigenaars en meer in de Story of beauty op www.stephenvermaut.be

Get in touch