Immeuble mixte à vendre

2100000€

554 mètres carrés

Immoweb code : 21527653
Immoweb code : 21527653

Aperçu

554 mètres carrés habitables
959 mètres carrés de terrain
Visite virtuelle

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Dit opbrengstpand in de Violetstraat ligt op een TOPLOCATIE in het historische centrum van Brussel, op enkele stappen van de Grote Markt. De omgeving combineert handel, horeca, cultuur en wonen, met uitstekende verbindingen via het openbaar vervoer.

Momenteel een kantoorgebouw waarvan een vergunning voor reconversie naar 1 commercieel, 1 gemeenschappelijke ruimte en 5 appartementen in mei 2026 wordt verwacht. Het renovatieproject omvat een kantoorruimte, een gemeenschappelijke ruimte en vijf residentiële appartementen op de bovenverdiepingen. 

Dankzij de centrale topligging, de nabijheid van winkels, restaurants en culturele trekpleisters, en de blijvende vraag naar kwalitatieve ruimtes in het stadscentrum, vormt dit pand een solide investeringsopportuniteit in een van de meest gegeerde buurten van Brussel.

Contacter