Huis te koop

1485000€

5 slaapkamers 249 vierkante meters

Immoweb code : 21623318
Immoweb code : 21623318

Overzicht

5 slaapkamers
3 badkamers
249 vierkante meters bewoonbare ruimte
520 vierkante meters grond

Omschrijving

Exclusieve nieuwbouwvilla met 5 slaapkamers en open zichten

Exclusieve nieuwbouwvilla met open zichten in Ramskapelle

In het charmante Ramskapelle, op een rustige en groene ligging nabij Knokke-Heist, vindt u deze stijlvolle alleenstaande nieuwbouwvilla op een perceel van ca. 520 m². De woning geniet van een prachtig open uitzicht over de omliggende velden en het uitgestrekte polderlandschap, terwijl het centrum van Knokke zich op slechts enkele minuten fietsafstand bevindt.

Bij het betreden van de woning komt u terecht in een ruime inkomhal met vestiaire en gastentoilet. De lichtrijke leefruimte vormt het hart van de woning en omvat een gezellige zithoek, eetruimte en open keuken. Grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en creëren een mooie verbinding met het zonnige terras en de tuin. Daarnaast beschikt het gelijkvloers over een aparte bureau- of polyvalente ruimte, ideaal voor thuiswerk, hobby's of een speelkamer. Verder zijn er een praktische berging en een inpandige garage aanwezig.

Op de eerste verdieping bevinden zich vier ruime slaapkamers en twee badkamers. De master suite biedt extra comfort dankzij de geïntegreerde dressing en privatieve badkamer.

De tweede verdieping beschikt over een extra volwaardige slaapkamer met eigen badkamer, perfect als gastenkamer, tienerkamer of multifunctionele ruimte.

De villa wordt afgewerkt met kwalitatieve materialen en volgens de hedendaagse normen inzake wooncomfort en energiezuinigheid.

Plannen en lastenboek zijn beschikbaar op aanvraag.

Een uitzonderlijk

Neem contact op