Huis te koop

Vanafprijs 179000€

3 slaapkamers 163 vierkante meters

Immoweb code : 21742329
Immoweb code : 21742329

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
163 vierkante meters bewoonbare ruimte
504 vierkante meters grond

Omschrijving

Te renoveren woning op het Dorpsplein

Deze woning maakte ooit samen met de naastgelegen woning één groot geheel. Waar vroeger de gekende Slagerij Frans Blomme gevestigd was, ontstonden na de sluiting van de zaak bijna dertig jaar geleden twee afzonderlijke woningen. Terwijl Cecile sindsdien met veel liefde in Dorpsplein 15 bleef wonen, werd Dorpsplein 14 jarenlang verhuurd als opbrengsteigendom. Ook vandaag is de woning nog steeds verhuurd, waardoor ze zowel voor investeerders als voor toekomstige bewoners bijzonder interessant kan zijn.

Van zodra je de inkomhal binnenstapt, voel je meteen de degelijkheid van deze woning. Zoals zoveel woningen uit deze periode werd ook hier gekozen voor een bijzonder stevige constructie met betonnen gewelven op alle verdiepingen. Een oerdegelijke basis, gebouwd om generaties lang mee te gaan. Een kwaliteit die vandaag nog maar zelden wordt gerealiseerd.

De langgerekte leefruimte loopt van de voorzijde van de woning tot helemaal achteraan, waardoor het daglicht de volledige leefruimte op een natuurlijke manier doorstroomt. Aansluitend bevindt zich de aparte keuken, met daarachter een ruime wasplaats en praktische berging. Een indeling die vandaag perfect de basis kan vormen voor een hedendaagse renovatie, volledig afgestemd op je eigen woonwensen.

Op de eerste verdieping bevinden zich drie bijzonder ruime slaapkamers, typerend voor de royale woningen van vroeger. Daarnaast vinden we een grote nachthal en een badkamer.

Via een tweede vaste trap bereiken we de indrukwekkende zolderverdieping van maar liefst 75 m². Vandaag beschikt de woning over een bewoonbare oppervlakte van 163 m², maar mits het inrichten van deze volwaardige zolder kan dit uitgroeien tot bijna 240 m² woonoppervlakte. Extra slaapkamers, een master suite, een thuisbureau of hobbyruimte... de mogelijkheden zijn hier bijna eindeloos.

Dat de woning vandaag te renoveren is, hoeft daarbij geen nadeel te zijn. Met een EPC-label F weet je perfect waar je aan begint, maar minstens even belangrijk is de kwaliteit van de basis waarop je verder kunt bouwen. Een solide constructie, een uitzonderlijke ruimtebeleving en een indeling die heel wat toekomstmogelijkheden biedt. Soms is een goede fundering immers veel belangrijker dan een nieuwe afwerking.

Ook buiten verrast deze eigendom. Op een perceel van 504 m² geniet je, midden in het centrum van Koolskamp, van een verrassend ruime tuin.

Ontdek het verhaal van de eigendom en meer in de Story of beauty op www.stephenvermaut.be

Neem contact op