Villa te koop

795000€

5 slaapkamers 325 vierkante meters

Immoweb code : 21829147
Immoweb code : 21829147

Overzicht

5 slaapkamers
1 badkamer
325 vierkante meters bewoonbare ruimte
847 vierkante meters grond
Virtueel bezoek

Omschrijving

Villa met unieke indeling, 5 slaapkamers en dubbele garage

Ontdek deze uitstekend onderhouden villa in Kampenhout. Dankzij haar unieke indeling, royale volumes en talrijke mogelijkheden is deze woning de ideale thuis voor gezinnen of voor wie op zoek is naar veel ruimte en flexibiliteit.
Bij het betreden van de woning komt u terecht in de lichtrijke centrale hal, die de woning opdeelt in twee vleugels. In de ene vleugel bevindt zich een ruime en lichtrijke woonkamer, een open keuken, een aangename veranda met zicht op de verzorgde tuin en een praktische wasplaats. De tuin biedt alle ruimte om in alle rust te genieten van het buitenleven. Daarnaast beschikt deze vleugel over een ruime zolderverdieping die perfect kan worden ingericht als tweede leefruimte, bureau, hobbyruimte of extra slaapkamer(s). Dankzij de ruime oppervlakte kan deze ruimte bovendien worden opgesplitst.
De andere vleugel omvat het slaapgedeelte met drie volwaardige slaapkamers en een badkamer. Via een trap, die tevens werd ingericht als praktische dressing, bereikt u een tweede ruime zolderverdieping. Ook deze biedt tal van mogelijkheden en kan worden ingericht als twee extra slaapkamers of als een masterbedroom. De villa beschikt bovendien over twee inpandige garages en twee bijkomende buitenstaanplaatsen, waardoor parkeren nooit een probleem vormt. Met haar uitstekende staat van onderhoud, veelzijdige indeling en uitzonderlijke ruimte is deze villa een zeldzame opportuniteit voor wie op zoek is naar comfort, functionaliteit en tal van toekomstmogelijkheden.

Neem contact op