House for sale

415000€

3 bedrooms 298 square meters

Immoweb code : 21937632
Immoweb code : 21937632

Overview

3 bedrooms
1 bathroom
298 square meters livable space
657 square meters of land

Description

Unfortunately we did not receive an English translation for this text.

Nl :
Residentieel gelegen op Den Hille, onder de kerktoren van... de bib! :) Deze woning geniet van een aangename ligging met een kleuter- en basisschool, kinderopvang en een leuk speelpleintje in de buurt. Ook de bakker en slager bevinden zich op wandelafstand. Deze woning biedt heel wat wooncomfort dankzij de volledig gelijkvloerse indeling. Via een trap in de garage bereik je de verrassend ruime bovenverdieping, momenteel ingericht als mancave, maar evengoed geschikt als vierde slaapkamer, hobbyruimte of extra leefruimte. Ideaal voor grotere gezinnen of wie graag wat extra ruimte heeft!

Indeling: Via de inkomhal met vestiairenis kom je in de gezellige woonkamer, waar de speksteen houtcassette zorgt voor extra warmte en sfeer. Aansluitend bevindt zich de volledig ingerichte keuken. Zowel vanuit de woonkamer als de keuken geniet je van een mooi zicht op de tuin. Verder beschikt de woning over 3 volwaardige slaapkamers en een badkamer met ligbad, lavabo en toilet. Achter de keuken bevinden zich nog een praktische berging, een afzonderlijk gastentoilet, de wasplaats en de inpandige garage van 27 m².

Ook buiten is het heerlijk vertoeven! De zuidwestgerichte tuin is een echte troef en biedt alles om volop te genieten. Zo is er een ingericht tuinhuis met buitenkitchenette, een overdekt terras, BBQ en een sfeervolle vijver. Bovendien zijn ook de infraroodsauna voor 2 personen en de jacuzzi inbegrepen! Als extra is er nog een tweede tuinhuis met kleine carport.

Extra troeven:
+ Regenwater en boorputwater
+ Drijfkracht 3 x 400 V + N
+ Zonnepanelen van 3 WP
+ EPC-label C, waardoor de renovatieverplichting niet van toepassing is

Wenst u een bezoek ter plaatse?
Bel 050703435 vraag naar Jolien

  • Get in touch