Villa te koop

2295000€

4 slaapkamers 541 vierkante meters

Immoweb code : 21734622
Immoweb code : 21734622

Overzicht

4 slaapkamers
3 badkamers
541 vierkante meters bewoonbare ruimte
7637 vierkante meters grond

Omschrijving

Gelegen in een residentiële laan tussen het centrum van Schilde en ś-Gravenwezel bevindt zich deze exclusieve Vlassak-Verhulst villa op een perceel van 7.637 m2. De ruime Villa beschikt onder meer over een verwarmd binnenzwembad en een volledig afgescheiden appartement dat perfect als kangoeroewoning kan fungeren.

De mooi aangelegde tuin is zuidwest gelegen en geniet van een eindeloos zicht op de weilanden. Het perceel is praktisch geheel omheind en dankzij de aangelegde tuinpaden en verlichting wordt er een gevoel van rust en privacy gecreëerd.

De inkomhal met klassieke trap, gastentoilet en toegang naar de kelder, annex wijnkelder vind men centraal terug in de woning. Van hieruit bereikt men een woonkamer met statige open haard. Deze kamer is momenteel als biljartruimte en bureau in gebruik. Aan de andere zijde van de woning bevindt zich de TV/zitruimte met prachtig zicht op de tuin. Aansluitend komen we terecht in de open leefruimte. We treffen hier een volledig met luxueuze materialen uitgeruste keuken, een grote eetkamer en een gezellige zitruimte met sfeervolle BARBAS cassette haard en schuifpui naar een prachtig overdekt terras met grote open haard. Verder vinden we beneden nog een wasruimte met berging en een inpandige automatische garage voor twee wagens en ruime parking buiten.

Op de eerste verdieping treffen we na de hal eerst en vooral het master bedroom-gedeelte aan. Via een dressing met ingemaakte kasten komen we terecht in het slaapgedeelte en de luxueuze badkamer met o.a. massage-douches. Bovendien is er nog een aparte inloopdressing. Verder beschikt de eerste verdieping over een aparte leefruimte met open keuken/leefruimte, een zeer ruime slaapkamer en een badkamer. Boven één van de slaapkamers is er een toegang naar de zolder waar zich de Viessmann gasverwarming bevindt.

Het bijgebouw uit 2010 bestaat uit een volledig geautomatiseerd onderloop zwembad prachtig afgewerkt met mozaiek. Deze ruimte geniet van een schitterend uitzicht over de tuin en de aanpalende weilanden. Verder vinden we in het bijgebouw nog een sauna en een infrarood sauna en een volwaardige badkamer. De giga kelder van het bijgebouw werd enerzijds ingedeeld als technische ruimte voor het zwembad en anderzijds als werkplaats en bergruimte.

Neem contact op