Unfortunately we did not receive an English translation for this text.
Nl :
Aan de Saunierlei in Hemiksem schuilt achter een statige gevel een verrassend veelzijdig herenhuis, waar wonen en werken moeiteloos in elkaar overvloeien. Een woning met royale volumes en authentieke elementen, aangevuld met een afzonderlijke praktijkruimte, een diepe tuin en maar liefst vijf garageboxen. Het pand bestaat uit twee met elkaar verbonden volumes en biedt circa 444 m² woonoppervlakte op een perceel van circa 626 m².
De verschillende gevelarchitecturen geven het geheel een bijzonder karakter. Dankzij de royale indeling is deze eigendom zowel interessant voor een groot gezin als voor wie wonen en een vrij beroep wenst te combineren of als kangoeroewoning. Via de karaktervolle inkomhal kom je binnen in het woongedeelte. De leefruimte ademt de sfeer van het oorspronkelijke herenhuis, met authentieke elementen, hoge plafonds en een open haard als eyecatcher.
Aansluitend bevindt zich de keuken, ingericht rond een centraal kookeiland en met directe verbinding naar de tuin. Op de eerste verdieping bevindt zich de masterbedroom met ingemaakte dressingkasten en de mogelijkheid tot het creëren van een en-suite badkamer. Verder vinden we hier een strijkkamer/slaapkamer, een bureel dat eveneens als slaapkamer kan worden ingericht, en een badkamer met wasplaats. De tweede verdieping omvat nog twee ruime slaapkamers met ingemaakte kasten. Van hieruit is er bovendien toegang tot een zeer ruime zolderverdieping. Deze polyvalente ruimte biedt tal van mogelijkheden en kan bijvoorbeeld worden ingericht als studio, fitnessruimte, hobbykamer of extra leefruimte. De woning beschikt vandaag over vijf slaapkamers, maar laat dankzij haar royale oppervlakte ook andere indelingen toe. Naast het woongedeelte beschikt de woning over een volwaardige praktijk met een eigen toegang. Een aparte inkomhal met balie en gastentoilet leidt naar twee behandelruimtes en een ruime polyvalente praktijkruimte achteraan. Hierdoor kan professioneel gebruik duidelijk van het privéleven worden gescheiden, zonder aan verbinding in te boeten. De invulling is bovendien bijzonder flexibel. Naast een medische of paramedische praktijk leent deze ruimte zich eveneens perfect als kantoor, atelier, creatieve studio, thuiskantoor of bijkomende woonruimte. Achteraan wacht een diepe, zuidoostelijk georiënteerde tuin. Een ruim terras sluit rechtstreeks aan op de woning en vormt een aangenaam decor voor lange zomeravonden en gezellige diners buiten.
Meer info op: https://l1nq.com/x7tj41u
| Available as of | After signing the deed |
|---|---|
| Number of floors | 3 |
| Building condition | To be done up |
| Immovable heritage | No |
| Number of frontages | 2 |
| Covered parking spaces | 5 |
| Surroundings type | Living area (residential, urban or rural) |
| Asbestos certificate is available | Yes |
| Usable floor area | 444 square meters |
|---|---|
| How many fireplaces? | 1 |
| Kitchen type | USA installed |
| Bedrooms | 5 |
| Dressing room | No |
| Bathrooms | 1 |
| Office | No |
| Professional space | No |
| Armored door | No |
| Surface of the plot | 624 square meters |
|---|---|
| Land is facing street | No |
| Wooded land | No |
| Plot at rear | Yes |
| Flat land | No |
| Gas, water & electricity | Yes |
| Garden surface | 302 square meters |
| Garden orientation | East |
| Caretaker | No |
|---|---|
| Elevator | No |
| Accessible for disabled people | No |
| Intercom | No |
| Secure access / alarm | No |
| Armored door | No |
| Air conditioning | No |
| TV cable | Yes |
| Visio phone | No |
| Jacuzzi | No |
| Sauna | No |
| Swimming pool | No |
| Internet | Yes |
| Primary energy consumption | 349 kilowatt hour per square meters |
|---|---|
| EPC/EPC label | D |
| Renovation works mandatory | No |
| Unique code EPB certificate | 20200924-0002319234-RES-1 |
| CO₂ emission | Not specified |
| Yearly theoretical total energy consumption | Not specified |
| Valid electricity inspection certificate | No |
| As built plan | No |
| Conformity certification for fuel tanks | Not specified |
| Summons: No judicial remedy or administrative measure imposed | No |
|
Flemish register of measures consulted
|
Yes |
| Valid flood certificate | Not specified |
| Heating type | Gas |
| Heat pump | No |
| Photovoltaic solar panels | No |
| Thermic solar panels | No |
| Common water heater | No |
| Double glazing | Yes |
| Building permit | Yes |
|---|---|
| Type of building | House |
| Cadastral Plan | Not specified |
| Right of first refusal for the tenant | Not specified |
| Obligation to build | Yes |
| Allotment permit | No |
| Preemption right | Not specified |
| Proceedings for breach of planning regulations | No |
| Most recent urban development zoning | |
| Flood zone type | Non flood zone |
|
P-score
|
A |
|
G-score
|
A |
| Latest land use designation | Living area (residential, urban or rural) |
Asked price excluding notary fees (excluding eventual registration fees)
| Price | 750000 € |
|---|---|
| Tenement building | No |
|
|
|
| Address |
Hovestraat 19
2650 - Edegem |
|---|---|
| Website |
|
| Agent's name | Eline Urbain |
| [email protected] | |
| Phone number |
|
| External reference | W-04B7QV |
Get in touch