Gebouw voor gemengd gebruik te koop

339000€

4 slaapkamers 300 vierkante meters

Immoweb code : 21906261
Immoweb code : 21906261

Overzicht

4 slaapkamers
300 vierkante meters bewoonbare ruimte

Omschrijving

INVESTEERDERS OPGELET – GEMENGD PAND TE KOOP IN SINT-GILLIS!

Dit gemengde pand is gelegen in een levendige en gegeerde handelsstraat in Sint-Gillis en biedt tal van mogelijkheden voor renovatie, herinrichting en investering.

Het woongedeelte is verdeeld over drie verdiepingen en bestaat uit een woonkamer, een eetkamer, vier slaapkamers en een badkamer. Achteraan bevindt zich bovendien een achterhuis, met de mogelijkheid om een afzonderlijke ingang te creëren. Dit biedt extra potentieel, afhankelijk van uw plannen.

Op het gelijkvloers bevindt zich een handelsruimte van ongeveer 100 m², die momenteel nog in gebruik is, op een interessante commerciële locatie met veel passage.

Het dak is recent vernieuwd. De EPC-score bedraagt G en de elektrische installatie is niet conform de geldende normen. Er dienen bijgevolg aanpassingswerken te worden uitgevoerd.

Of u nu wilt investeren, renoveren of uw eigen vastgoedproject wilt realiseren, dit pand biedt tal van mogelijkheden om het naar uw wensen in te richten.

Ideaal gelegen, op korte afstand van het openbaar vervoer, winkels en alle voorzieningen.

📞 Informatie en bezoeken: +32 493 29 69 92
– Nawal Belhaj
BIV-nummer: 514 447

Een pand met veel potentieel, klaar om door u ontdekt te worden!

Neem contact op