Villa te koop

1450000€

5 slaapkamers 254 vierkante meters

Immoweb code : 21955381
Immoweb code : 21955381

Overzicht

5 slaapkamers
2 badkamers
254 vierkante meters bewoonbare ruimte
1509 vierkante meters grond
Beschikbaar vanaf : 31 januari 2027

Omschrijving

Ukkel - Wellington: Villa met 5 slaapkamers en eigen oprit

Karakteristieke villa uit 1966, gelegen aan het einde van een omheinde tuin, in een rustige en veilige woonomgeving, vlakbij winkels, scholen en belangrijke verkeersaders. De villa staat op een terrein van ± 16 are en heeft een prachtige tuin die privacy en rust biedt.

Het huis heeft een bewoonbare oppervlakte van ± 234 m² (±254 m² PEB), exclusief kelders. De begane grond bestaat uit een dienstingang met bijkeuken, een superuitgeruste keuken, een lichte eetkamer, een ruime woonkamer met kachel, een hal met trap en inbouwkasten, een gastentoilet en een tweede woonkamer die kan worden ingericht als kantoor of professionele ruimte.

De eerste verdieping bestaat uit een overloop met apart toilet, een mezzanine/kantoor, een ouderslaapkamer met kasten en aangrenzende badkamer, drie extra slaapkamers, een doucheruimte en een babykamer of kleedkamer.

De geïsoleerde zolder beslaat het hele huis en biedt veel opbergruimte. De kelder bestaat uit kelders en de stookruimte. De woning is voorzien van dubbele beglazing, een geïsoleerd dak en centrale verwarming op stookolie.

Het huis valt op door zijn architecturale charme in de stijl van een villa in Zout, zijn royale volumes, zijn functionele indeling en zijn gewilde ligging. Een ruime woning met veel karakter, ideaal voor een gezin dat op zoek is naar een aangename en groene leefomgeving.
RU-aanvraag in behandeling.
EPB: F

  • Neem contact op